reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

reklama
Dziewczyny, brzuszki śliczniutkie:tak::-), u mnie niestety nic nie widać :no: bo przy kości jestem i tak jak Mistres mam trochę zbędnego ciałka:-p:zawstydzona/y: ale za to wątrobę mi wywaliło - nie wiem czy to wina hormonów w ciąży ale miałam usuwany po porodzie z J. pęcherzyk żółciowy z kamieniami i może dlatego tak się robi:eek::confused2::baffled:.
 
haha, no dzieciaki potrafią dowalić tekstami :)

u mnie liczba kg nie znana, a do położnej idę 29.09 bo tu się uważa, że w drugiej ciąży to nie trzeba często chodzić :( nie żebym się źle czuła, ale jakieś bez sensu to jest.

dmuchawiec moja mama ma 4 dzieci i przeważnie tyła po ok.10kg i rodziła 4kg dzieci, a ja przytyłam 15kg i mały miał 3,4 więc raczej od twojej wagi nie zależy waga dziecka :)

dzisiaj na jakiejś ciążowej stronie przeczytałam, że jeżeli teraz nam się wydaje, że jesteśmy wielkie, to jeszcze nic nie widziałyśmy :) i tu się zgadzam i nie mogę zczaić, że już będzie leciał 3. miesiąc, a tu ledwo brzuszynka, a do siódmego miesiąca to będę się kiwać na boki. Jak można tak szybko zrobić się takim wielkim???;)))))
 
Agatatje- dokladnie ahhaahh jak słonice rosniemy buuuuuuuu

u mnie brzuszek tez juz widac szczegolnie jak bluzke mma obcisła ale w niedziele najadłam siekalafioru i fasoli ,to tak mnie wywaliło ze wyglondalam conajmniej na 5 ty miesiac
masakra no more wzdymajacych rzeczy ahhahha
 
Katjusza sliczny brzuszek,ale Ty to chudzinka jestes ;)

Dzięki Dziewczynki za miłe słówka dla mojego brzucholka,

Ola - mąż mnie tak korzystnie ujął, ale to chyba tylko tak na fotce wyszło bo jak się patrzę na siebie w lustrze to już taka chuda nie jestem ;-) pozostaje mi wierzyć że M na prawdę mnie taką widzi ;-)
 
stwierdzilam, ze to olewam i nosze obcisle rzeczy jak zawsze, niech sie pacza :)
i moze we wtorek na zebraniu im powiem i bede miala spokoj...

u nas lato sie skonczylo, kuniec i kropka, deszcz pada i srednio cieplo :/ a ja normalnie nie wiem juz w czym chodzic, bo spodnie mnie cisna, a jak luzne to pasek uwiera a bez paska leca ;) a w takich luznych sukienkach z tym tlustym brzuchem to sie dziwnie czuje wiec czekam na wyplate i sie obkupie, juz jest PLAN :) cos musze miec z zycia nie?;)
 
reklama
stanowczo, ja mam 8 par spodni ciazowych i ciagle mi malo hahahaha
I teaz mam plan kupic troche bluzek.. no ale zobaczymy.
 
Do góry