reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

Dmuchawiec faktycznie masz juz brzucholek :)
Ja też bym chciała, żeby móc się chwalić...
Ale to moja pierwsza ciąża i dlatego tak mi do niego spieszno :)
 
reklama
Scarletka faktycznie juz sie brzunio ładnie zaokragla,fajnie.:-)
Dmuchawiec faktycznie juz widac brzuszek całkiem duzy(w porownaniu z moim brakiem;-) )
Ja wczoraj spotkałam kolezanke a ta mnie skomentowała ''ale ci cycki urosły'':-D,o brzuszku ani słowa nie wspomniała.
 
dmuchawiec - no proszę następna koniara - a i mamy wielkościowo podobne brzuszki ;)
wczoraj u lekarza pytali się mnie czy mam bliźniaki :O heh
 
aaaaaaaaa wczoraj w pracy kolezanka zapytala czy jestem w ciazy, a Olaf powiedzial paniom w przedszkolu no i wszystko lacznie ze stanikami robi sie ciasne.
ugh bede niedlugo musiala wszystkim tutaj powiedziec, a mi sie mega nie chce ;)
bo zara sie pytaja i co teraz i w ogole, a ja nie mam tak normalnie jak wszyscy, bo maz w PL, a ja tu i tyle wyjasniania i opowiadania aaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaa aaaaaaa

w ogole ja tam za duzo brzucha nie widze ;) ale widze podejrzliwe spojrzenia kolezanek i pytanie w oczach hehe

futrzakowa, no tu jest kurde taki zwyczaj, ze sie mowi oficjalnie....ale juz niektore wiedza, to moze poczekam az bedzie widac i sie same dowiedza te co nie wiedza ;)

scarletka, ladny brzuszek, taki bym chciala na codzien ;) hehe ja mam zawsze taki letko wywalony korbol ;))) ale niedlugo bedziemy tesknic na za normalnymi brzuszkami....co prawda jak widac to tez ludzie inaczej traktuja

a propos wielkich cyckow: Olaf zapytal czy mam mleko w cyckach;)
 
Ostatnia edycja:
agatatje ten twój olafek to straszny mądraliński:) zawsze się śmieje jak piszesz, co tym razem powiedział:D mój już ma zadatki na takiego, aż się boję co będzie za rok:)
ja znowu mam teraz takie mega cyce, że mój Piotruś mówi na nie brzuszek;p;p;p
 
hehe:-D ja czuję ze moje piersi są mega pełne i nabrzmiałe ale w stanik wchodzą jeszcze :-D

a co do smiesznych tekstów małych dzieci... moja koleżanka poszła do koscioła ze swoim 3 latkiem (chyba jeden z pierwszych razy jak go tam zaciągnęła:-) ) no i wszyscy klęczą...skupienie...cisza... a jej syn na całą parę: mamo! a my tu chyba pierwszy raz jesteśmy?!
haha... chciałabym zobaczyc minę mojej kumpeli:-)
 
hahahahaha :)

Wczoraj wlasnie tesciowej opowiadalam, jak moj brat w identycznie cichym momencie niby szeptem do mamy powiedzial:
'Juz nie moge wytrzymac. Ta Pani smierdzi jak stara Dupa!'.
 
hihihi:-D

no ale dziewczyny... juz macie jakieś kg na + ? :-D u mnie stoi wszystko w miejscu...no ale jak wam rosną brzucholki to może i wagi przybyło? :-D
 
reklama
Do góry