reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

No to jak Wy się wrzucacie to ja też. Ale ja zacznę od siebie :) Oto ja sprzed tygodnia - udało mi się nie zarzygać pociągu ani w jedną ani w drugą stronę i nawet wyjść na plażę. Byłam w Gdańsku :)
DSCF7904.jpg
 
reklama
Moje konie stoją i kurzem zarastają. Nie mogę się doczekać kiedy wreszcie samopoczucie mi się na tyle poprawi, że będę mogła sobie pojechać na spacerek. Ech...
A tutaj macie fotkę jak podlewam jednego z moich koni, które w trakcie upałów same dopraszają się prysznica :)
DSCF7157.jpg
 
Moje konie stoją i kurzem zarastają. Nie mogę się doczekać kiedy wreszcie samopoczucie mi się na tyle poprawi, że będę mogła sobie pojechać na spacerek. Ech...
A tutaj macie fotkę jak podlewam jednego z moich koni, które w trakcie upałów same dopraszają się prysznica :)
Zobacz załącznik 274142
A w ciąży można konno???
 
Teorie są różne, ale ja wychodzę z założenia, że jeśli ktoś jeździ w miarę regularnie to może sobie pozwolić na spacer z głowłą jeśli mu na to zdrowie pozwoli. W końcu nie mówimy o szarżach z przeszkodami :)
 
u mnie nic nie widac, moze wzdecia i cycki przeslaniajace widok, a tworzace image mleczarki z filmu kostiumowego ;) albo innego filmu;))

chyba od czwartego miesiaca zaczyna sie prawdziwe korbolowe szalenstwo ;)

w pracy jak tylko cos widac to zaczynaja sie ploty wiec niedlugo bede musiala cos powiedziec......szefowa wie, ale kolezanki nie. Wy bedziecie jakos oficjalnie mowic wspolpracownikom ? bo ja mam w biurze jakies 20osob i przewaznie na jakims zebraniu sie mowi "Ekhm ekhm, chcialam wszystkim oznajmic, ze nie jestem gruba tylko w ciazy" ;) albo cos w tym stylu, ale ja niecierpie publicznych wystapien tego typu hehe
 
reklama
Do góry