reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

a ja sie teraz zastanawiam czy druga ciaza bedzie dla mnie rownie laskawa :)
przytylam 10 kg z Bartkiem. Po zaraz cala waga zleciala, a potem dodatkowe 7...., bez diet i innych takich.
Ciesze sie bo ja na diecie chyba bym nie potrafila byc, zawsze na cos sie skusze ;) a i jesc niezdrowo lubie...
choc jeden komentarz byl,ale ten to mnie rozsmieszyl... wracamy z malenstwem do domu, 18 godzin po porodzie a ja slysze 'ale ty masz jeszcze wielki brzuch' ,bez komentarza ( a moj brzuch po 2 mc wygladal juz praktycznie jak przed ciaza. )No ale dziwne,zeby przuch zaraz po porodzie wygladal jakbym dopiero co z silowni wyszla :-D
wiec mysle,ze komentarzami nie ma co sie przejmowac.Zawsze znajda sie tacy co beda mieli duzo do powiedzenia ;)
 
reklama
o tak, komentarze sa super!mi pan w banku pare dni po porodzie wyjechal z tekstem, ze on "myslal, ze ja mialam rodzic w maju, ale widac, ze jeszcze troche"
a potem babcia mowila, ze "dobrze wygladam" (tłum. ale jestes tlusta)
ostatni text uslyszalam jakos miesiac temu od przyjaciolki ogladajacej moje zdjecie z paru tygodniowym Olafem : "taka gruba bylas?"

komentatorzy potrafia :)
 
ja tez w pierwszej ciazy 30 kog przytyłam jadłam jak Św.......................aaaaaaaa nom a w 6 tygodniu po porodzie 18 kg juz nie bylo potem nerwy stres i waze mniej niz sprzed pierwszej ciazy i cycków brak.........koszmar dla mnie
 
ja w pierwszej ciazy taki mialam w 15 tygodniu. No i szczerze mowiac to juz zaczyna byc widoczny, a wolalabym, zeby jeszcze nie byl... Nosze jakies tuniki, obszerne koszulki...

w ogole to ja mam tak naprawde tylko tylek duzy... brzuch wlasnie poza ciaza bardzo plaski, wiec dla mnie robi roznice :)
 
reklama
Do góry