reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

harsharani, no juz ciezko schowac bedzie ;)

tez myslalam, zeby chodzic w jakichs luzniejszych rzeczach, ale to chyba by wygladalo u mnie bardziej podejrzanie, taka nagla zmiana stylu i zara by sie plotki zaczely w pracy hehe
a tak to moge udawac tlusta ;)

poprzednio okolo 16tyg to juz mialam duzy korbol, a potem to gigant....pewnie, dlatego ze jestem niska i do dzisiaj mam strasznie rozjechane zebra po ciazy :/ az na lotnisku mi sie zdarza przy kontroli, ze sie pytaja "CO TO JEST????" i musze pokazywac, ze zebra ;)

kiedys czytalam takie cos, ze w pierwszej ciazy chce sie od razu pokazywac brzuch i nosic ciuchy ciazowe, w drugiej jak najdluzej nosic normalne, a w trzeciej juz sie nie nosi w ogole ciazowych ;)
 
reklama
My chcemy, zeby bylo tak fajnie... Bo moja rodzine to moj exio w sadzie poinformowal o tym, ze bedzie kolejny wnuczek, a przyjaciol chcemy poinformowac na fajnej kolacji po 27 sierpnia, czyli usg...tylko nie wiem czy dam rade sie chowac,bo serio jest coraz gorzej.


Haha, racja z ta ciaza. W pierwszej wypychalam brzuch, teraz chowam.. 3 nie planuje na szczescie :D
 
harsharani, ale bo ja chyba sie nie orientuje, twoj eksio to tata Olafa, ale nowej fasoli tez? czy jak to jest;) jesli mozna hehe
my juz powiedzielismy komu bylo trzeba ogolnie, a reszta to jakos tam sie dowie;) kiedys;)

oj a 3 to bym chciala, ale jeszcze jedna ciaza.....o ja, to moze jakbym byla bogata i nie musiala pracowac i mogla cale mdlosci przesiedziec w chacie na wsi/w lesie;))) chociaz czlowiek zapomina i sie daje porobic znowu hehe
 
u mnie tylko widzą brzuch ci co wiedzą ahahah inni myslą ze tka poprostu jestem;-))


tez chcemy tylko 2 no more haahh pozniej mężowi Jajką podwiąże i sobie też....................
 
widzę że Wasze brzuszki już się zaokrąglają, mój też ale chyba z podjadania;) wystartowałam z wagą 68, teraz jest 1kg na plusie. W pierwszej ciąży przytyłam tylko 8 kg, ale to przez dietę cukrzycową, teraz też będę się musiała pilnować bardziej jednak dla zdrowia dzidzi niż figury...
 
ja mam cukrzyce:eek: Na szczescie nie ciazowa, tylko normalna, kontrolowana dieta tylko...ale zobaczymy co sie rozwinie przy okazji.
 
Harsharani jeśli jesteś na diecie to pewnie będzie wszystko ok:) w każdym bądź razie podziwiam za trzymanie się diety cukrzycowej, mnie wystarczyły kilka tygodnie a miałam już dosyć...
 
reklama
A mnie niestety hormony brzuch przyprawiły więc pewnie dłuuugo nie będzie widać że coś się w środku zagnieździło. Choć jak już będzie widać to będę się cieszyć, że przynajmniej z ciąży a nie z kilogramów :)
 
Do góry