reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciala po ciazy

No mi najbardziej idzie w brzuch jeszcze jak chodzę to jest w miarę ale jak usiądę to normalnie wszystko się wylewa :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:szok rano jak wstanę to nie mam brzucha ale jak przez cały dzień się najem różności to później są tego efekty:baffled::baffled::baffled::baffled:.W sumie ważę 59 kilo ale jak dla mnie to za dużo zawsze ważyłam dużo mniej.Ale mam nadzieję że do wakacji wszystko wróci do normy:-p



 
reklama
Kurde ja też mam taką nadzieje Aniu, że do wakacji schudnę, wiem jedno nie potrafię sobie odmówić różności i tego są efety wałeczki leżące po obu boczkach , ja nigdy nie byłam szczupła zawsze ważyłam 60 i trochę i co najmniej do tej wagi 60 i trochę chciałabym zrzucić.:-p
 
Kasiullka ja też nie potrafię sobie odmówić słodyczy nie raz mój mąż na mnie krzyczy i mówi jak ty chcesz schudnąć jak sie opychasz batonikami a ja naprawdę nie mogę się powstrzymać jak nie raz nie mam w domu to lecę do sklepu(jak w ciąży mam takie zachcianki).Ale na pocieszenie Kasiullka do wakacji zostało jeszcze sporo czasu więc jeszcze wszystko przed nami:-)



 
Pocieszające, że nie jestem jedynym łasuchem, chyba odbijam sobie ten wstręt do słodyczy w trakcie ciąży i są skutki bo po dojściu do wagi z przed ciąży wskazówka zaczęła iść znowu do góry i już tak 3 kg więcej zobaczyłam :eek:
 
Rany,dziewczyny!!!Dajcie mi troszkę jak Wam tak zawadza!!!Ja ważę poniżej 50 kg przy wzroście 174...Mało,nie?Wszystkie ubraniajuż na mnie wiszą!!!I uwierzcie,że to też nie jest fajne jak się wygląda jak suchotnica!!!!Koszmar normalnie!!!
 
Kociu 174 cm i mniej niż 50 kg to rzeczywiście malutko, mimo to napewno wiele dziewczyn zazdrości Ci takiej wagi (modelki przecież są takiego wzrostu i tej wagi)
 
Izuś,pewnie mój były szef cieszyłby się z takiego mojego wyglądu(pracowałam w KIZM)ale mój mąż i ja niekoniecznie...Ja naprawdę kiepsko wyglądam:-( :-( :-( :-( :-(
 
reklama
kociu,co to jest KIZM???
U mnie tłuszczyk na dobre się rozpanoszył,wszystko idzie mi w brzuch a kiedys miałam deseczkę którą zastąpiła teraz opona:tak: Cellulit mam straszny,a wszystko wina mojej rozpusty;-) kolacyjki poźno wieczorem,słodycze bez opamiętania (przed ciążą rzadko jadłam..) no i że nie gotuję sama,tylko babcia Darka-bardzo tłuste i cięzkie jedzenie,którego nie lubię,bo gdy chcę sama coś upichcić to się obraża że jej obiadków jeśc nie chcemy:baffled: chyba zacznę to miec w d... bo oni wogóle nie jedzą warzyw,tylko zupy na smietanie,mięcho i ziemniaki,rzadnych surówek no i non stop to samo..już wiem,czemu mój mąż ma problemy z nadawagą od dziecka:sick: u babci nic nie może się zmarnować,ma 80 lat i mysli,że jak tłusto,to zdrowo:no: szlag mnie trafia,ale że jesteśmy na jej wikcie to nie mogę wybrzydzać,dobrze,że mąż zaczął pracować to chociaz nareszcie będę miała kasę na swoje obiady:tak: Echh..nawet mój tata mi mówi,że przytyłam teraz...ma facet rację niestety!
A co do @...to wczoraj zapomniałam że ją mam! Uzywam tamponów i zupelnie wyleciało mi z głowy że trzeba je zmieniać:baffled: :eek: i w efekcie prawie mnie zalało;-) odzwyczaiłam się przez półtora roku bez @...to dopiero moja druga po porodzie,nic nie boli tylko 2 dni się ze mnie lało...a kreski dawno nie mam,zresztą miałam tylko po porodzie bladziutką.
 
Do góry