reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciala po ciazy

a ja ostatnio wpieprzam słodycze jak głupia!!! nie wiem co się dzieje-chyba wpadłam w nałóg;-):no: jak tak dalej będzie to nie ma szans że spadnie mi waga a przecież muszę się doprowadzić do porządku bo lato nad morzem!!! trzeba będzie w strój się wcisnąć:baffled:
A wszystko przez mojego mężusia który co dzień przychodzi z pracy i mi kupuje łakocie!! wie że nie mam silnej woli żeby sobie odmówić:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Oj.. słodycze kochane:wściekła/y: Ja też bym bez nich żyć nie mogła:baffled:
Niby wróciłam juz dawno do wagi sprzed ciąży, diety nie stosuje jem dużo ale chyba mogę podziękować tylko synusiowi że jako tako linie trzymam bo gdybym go nie karmiła waga napewno by poszła w górę.
Najbardziej mnie denerwuje to ze jestem taka blada, o solarium nie ma co pomarzyć z powodu braku czasu....... chyba trzeba będzie do lata poczekać:baffled:
 
Ja przeszlam dzis duuuza zmiane...nareszcie odwazylam sie zmienic kolor wlosow..zawsze bylam blondynka..ilez mozna..a tak..czuje sie super..zupelnie inaczej:)wklejam foto..jak myslicie(szczerze)..lepiej mi jako brunetce..czy wczesniej???
 

Załączniki

  • DSCF5488.JPG
    DSCF5488.JPG
    76 KB · Wyświetleń: 32
...dodam ze Brianek byl ze mna u fryzjerki...i w sumie odkad wrocilismy ..to sie ze mnie smieje:-) :-) :-)
 
No to sie na forum wyrownalo dalej jest tyle blondynek co brunetek hihi bo ja zmienilam z ciemnych na blond;-) Iwonko bardzo ladnie Ci w tym kolorze, calkiem inaczej (kolor bardzo duzo zmienia chyba)
 
No Iwonka,ale zmiana! Super,naprawde ci pasuje ten kolor,masz ciemne oczy i teraz wyglądasz powazniej i ...drapieżnie;-) :tak: :-) Co powiedzial na to Brianek to wiemy a jak Michał?;-)
 
właśnie Iwonko-teraz bardziej jak wamp wyglądasz
a Aneczka rzeczywiście zmiana całkowita, ale teraz to już całkiem jak małolata!
 
reklama
Michal nic nie wie...hehe..wlasnie czekam na niego.za 10 min powinien wrocic z pracy...dozna chyba szoku:)hehhe
 
Do góry