reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze brzuszki :)

reklama
Ja tez nie. Moze nasze bobasy beda giganty?;-) a ja takie maciupkie body wczoraj kupilam :p tata odmrazu powoedzial ze mam nie liczyc ze taki maluch ze mnie wyjdzke :p
 
agulqa, ja tak miałam, pokupowałam ciuszki na 56cm i nawet ich nie zakładałam, bo wygodniej było założyć większe, łatwiej było rączki i nóżki poupychać :-D

Gucio nie będzie gigantem, termin porodu z USG pokrywa się co do dnia z terminem z OM - 27 stycznia :tak:
 
Młoda miała przy porodzie 55cm, więc ciuszki 56cm były na styk, od razu do pudła poszły, bo niewygodnie mi było wyginać te maleńkie rączki i nóżki :-D
 
Ja body nowe ktore kupilam na 56cm mam stosunkowo duze do innch tez 56cm. Reszte mam z lumpka wiec jak cos nie bedzie mi szkoda ;-) schowam, sprzedam lub zostawie na drugie ;-)
 
Mój Antek urodził się z wagą 3820 i 56 cm a wchodził mi w ubranka na 50 :) 62 miał dłuuuuugo za duże (no, ze 2 tygodnie) ;) Przy nim termin z om i z usg różnił mi się o ponad 2 tygodnie (mimo tego, że wiedziałam kiedy zaszłam w ciążę i termin z om był prawidłowy), teraz terminy z om i z usg są identyczne - 25.01 a jak jeszcze zrobią mi cc, to może 2 tygodnie wcześniej i będę miała taką małą słodką kruszynkę, max 3 kg :D (marzenie) ;)
 
reklama
to Olis niby miała 56 cm ale za nic w świecie tyle nie miała bo wszystkie 56 były stanowczo za duże i jak ją mierzyłam w domu to mi wyszło 51 cm ;) a ważyła 3030g dokładnie tyle ile mamusia i ja mierzyłam 52 cm wiec mimo że mnie nie przypominała posture miała moja ;)
 
Do góry