reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki :)

agulqa - to u mnie dla odmiany jak w tej rymowance: "z przodu plecy, z tyłu plecy, Pan Bóg stworzył ją dla hecy!" ;)


No to mnie dziewczyny nie za bardzo pocieszyłyście - liczyłam, że jak się skończy pierwszy trymestr to wszystko zejdzie bo czuję się fatalnie. Nigdy nie używałam żadnych podkładów bo nie musiałam, teraz w sumie też nie, bo bez sensu na słońce ale chyba będę musiała bo czuję się z tym fatalnie.
To chyba jednak prawda, że dziewczynka odbiera urodę, bo przy ANtku miałam cerę idealną jak dziecko a teraz przy córce.. dramat. :)
 
reklama
Pytanie do dziewczyn, które wysypalo na twarzy w ciąży - zeszło wam to cholerstwo? Bo ja nadal wyglądam jakbym miała ospę, ale tylko na czole :/

Mnie wysypało na całym dekolcie i na plechach... Nic a nic nie schodzi, wyglądam jak sparszywiała nastolatka :-D
Ale z Tosią miałam cerę jak pupcia niemowlaczka, więc absolutnie nie sprawdził się przesąd z odbieraniem urody :-D
 
nieobecna z Olą miałam całą ciążę syf na syfie a punkt kulminacyjny był w 6 miesiącu wtedy to była istna masakra, potem stopniowo zaczęły znikać ale długo to szło bo do samego porodu teraz było tak ze chyba już od samego zagniezdzenia mi powylazilo i dokładnie 1,5 tyg temu zaczęły się goic i dziś juz praktycznie nic nie ma ;)
 
nulini u mnie też nie sprawdziło się. Z P nie miałam pryszczy nigdzie, moim i męża zdaniem wyglądałam ładniej, a tu baba:D Teraz to samo zero pryszczy i cera zrobiła się super. Ciekawe:p

Za to od słońca wysypało mnie pierwszy raz w życiu na ramionach...aaaa
 
bada ale ja jakaś znerwicowana, bo ciągle to drapię i drapię :/ A teraz mam po tych krostkach (które właśnie były malutkie) białe plamki...katastrofa!
 
reklama
Nieobecna ja znam z przodu deska z tylu deska a na imie ma tereska ;-)

A ja mam cere jak przed ciaza. Identyko

Ja zawsze na plecach drapie a to tylko roznosi to cholerstwo
 
Do góry