reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki :)

Dzięki dziewczyny

Kevinka no ja też dużo sportu ac teraz tak bardxo braki siły ;( ja mam tak ze co chwile jem ale zjem dwa kęsy i czuje sievt nsjedzona ze sievruszac nie mogę i tak Co 2h musze coś pomemlać ;)
 
reklama
Chyba nieprędko Was dogonie :-(
 

Załączniki

  • 1401691997362.jpg
    1401691997362.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 192
dziewczyny, fajne brzuszki, już myślałam, że tylko mnie tak szybko wypycha, ale na szczęście nie:-):-)
nulini- w końcówce nas dogonisz:-p a jak było z pierwszym dzieckiem? kiedy był brzusio?
 
jezyk, w 7 miesiącu, ale poprzednią ciążę zaczynałam z 16kg więcej, niż teraz i po prostu nie było widać brzuszka spod tłuszczu :-D
 
Dziewczyny, jakie Wy wszystkie szczuplizny. Zazdroszczę. Ja przed pierwszą ciążą ważyłam 52 kg a teraz mam 64 to ciekawe z jaką wagą skończę. Brzuch póki co mam taki tłuszczowy hehe...

Nulini a Ty coś mówiłaś, że już masz sposób na chudnięcie. Pochwal mi się co bym na przyszłość wiedziała :))))
 
Nulini a Ty coś mówiłaś, że już masz sposób na chudnięcie. Pochwal mi się co bym na przyszłość wiedziała :))))

Nie zdradzę, bo to niezdrowy sposób :-p Ale zrzuciłam 24kg w pół roku, chociaż brzuch niestety został niefajny, będę nad nim pracować po porodzie :-D
Pierwszą ciążę zaczynałam z 76kg i skończyłam z 95kg :dry:
Teraz startuję z 60kg, o końcówce boję się pomyśleć, chociaż póki co staram się kontrolować ;-)
 
Piękne brzuszki ;)

Próbowałam znaleźć zdjęcia swoich z poprzednich ciąż, żeby sobie porównać, ale chyba się zapodziały... Mój obecnie podobny do brzuszka Doggi, ale u mnie to raczej tłuszczyk hehehe.

Pierwszą ciążę zaczynałam z wagą 58, drugą z 57. W obu skończyłam na ok. 83 kg :eek: Tą zaczynam z 66 kg... :/ Nie chcę wiedzieć jak to się skończy...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nulini jeszcze cie wypcha zobaczysz ja tą ciążę zaczynałam od 55,5 kg teraz mam 58 kg jak tak dalej będę tyła to do 100 dobije ha ha
 
Do góry