reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki ..

reklama
Piękne brzuszki :)
Katka - Twój super :) taki okrąglutki
Ja wstawię za tydzień lub dwa to już pewnie będzie ładnie widoczny. Teraz niby też coś już się zaokrągla ale nie jest aż taki widoczny :)
Ciekawe jaki ja będę miała brzuch na koniec, mam 166 cm wzrostu, ale mam nadzieję, że nie zrobię się zbyt okrągła. U wysokich kobiet ładnie się zawsze brzuszki prezentują :)
 
Super brzuszki. ja już nie mam uczucia wzdęcia tylko uczucie powiększającego się domku dla lalki ;-) coś myślę, że będzie ogromny, bo już go czuję jak z dnia na dzień sie powiększa.. ale to mało ważne.
 
Hej ja już nie mogę się doczekać powiększającego brzucha tak patrze na brzuszki niektórych dziewczyn i po prostu zazdroszczę..
Czasami zastanawiałam się czy wszystko jest ok na wizycie we Wtorek pytałam lekarza czy to normalne że nie przybieram na wadze czy nie powiększa mi się brzuch powiedział że to jak najbardziej normalne i na tym etapie ciąży mogę jeszcze schudnąć.
Czekam na brzuszek z niecierpliwością :-)
 
Ale macie już piękne brzuszki, bardzo ładnie się zaokrąglają:-) Didka12 ja też się czasami zastanawiam, czy Maleństwo rośnie, moja gin powiedziała, że w tym miesiącu waga powinna ruszyć do przodu. Ja póki co na -2kg w porównaniu sprzed ciąży. Też czekam na powiększenie tymczasowego mieszkania mojego Maleństwa:happy2:
 
Ja w ciąży schudłam ok. 4-5 kg i teraz waga cały czas stoi. Bigbi jesteśmy na tym samym etapie i u Ciebie coś się zaczyna dziać wyczytałam że jesteś wysoka tak jak ja co podobno ma też znaczenie co do brzucha więc może niedługo i u mnie coś się ruszy.
I jeszcze mam do Was pytanko z innej beczki ale akurat teraz mi się kichnęło,właśnie nie za każdym razem ale zdarza się że przy kichnięciu odczuwam ból w prawym lub lewym dolnym boku nigdy razem ból trwa chwilę muszę mocno przycisnąć żeby przetrzymać.
Czy ktoś tak ma ?
 
Ja też miewam takie bole, najczesciej jak przekrecam sie w lozku... ale kolegi ojciec (gin) powiedzial mi ze to normalne, ze wszystko się naciąga i normalne ze odczuwam jakies bole z tym zwiazane ;)
Ja w ciąży schudłam ok. 4-5 kg i teraz waga cały czas stoi. Bigbi jesteśmy na tym samym etapie i u Ciebie coś się zaczyna dziać wyczytałam że jesteś wysoka tak jak ja co podobno ma też znaczenie co do brzucha więc może niedługo i u mnie coś się ruszy.
I jeszcze mam do Was pytanko z innej beczki ale akurat teraz mi się kichnęło,właśnie nie za każdym razem ale zdarza się że przy kichnięciu odczuwam ból w prawym lub lewym dolnym boku nigdy razem ból trwa chwilę muszę mocno przycisnąć żeby przetrzymać.
Czy ktoś tak ma ?
 
reklama
Cześć

Zaczynam kolejny tydzień to i brzuszek wrzucę :-)
 

Załączniki

  • 003.jpg
    003.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 81
  • 004.jpg
    004.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 75
Do góry