reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki ..

Animka ładny brzuszek. Mój to już przechodzi ludzkie pojęcia, wyglądam prawie jak w 6 mcu albo to wzdęcia. Co do cyckow to ja nie chce takichprzed ciąża miałam D i juz były olbrzymie wg mnie, lepiej duże C lub małe D, teraz mam F :-/ a jeszcze mi gadają ze mi urosna bardziej do porodu, masakra nie chce ich z brzuchem na taczce wozić, moja siora mnie pociesza ze do K mi jeszcze sporo brakuje. :-o szok, nie chce :-/
 
reklama
nexiss na faktycznie przy takich rozmiarach, to może już niech nie rosną. Ja przed ciąża miałam malutkie a taki rozmiar jak teraz mi odpowiada idealnie ;-)
 
Ja przed ciążą miałam małe C, teraz zrobiły się takie pełne, okrąglutkie, ale w staniki jeszcze się mieszczę jako tako :)
 
Ja przed ciążą miałam B teraz D :szok: Mam nadzieję że już nie urosną i nie mogę się doczekać aż wrócą do starych rozmiarów.
 
Ja teraz nie w temacie, Ritta rozwaliła mnie ta minka ":szok:" hahaha już dawno się tak nie uśmiałam. Mam nadzieję, że to hormony a nie robię się jakaś głupia :-p
 
DSC_0251.jpg Aktualne zdjęcie, sprzed chwili :) (13tydzień)
7tyg.jpg Zdjęcie z 7 tygodnia.

Wreszcie zauważam jakąś różnicę :) Widać już, że nawet sylwetka się trochę zmieniła, wcześniej byłam jakoś tak bardziej wygięta :confused:
 

Załączniki

  • DSC_0251.jpg
    DSC_0251.jpg
    11,5 KB · Wyświetleń: 69
  • 7tyg.jpg
    7tyg.jpg
    10,2 KB · Wyświetleń: 67
Rajo, widać jakieś zmiany drobne ;-) bo u mnie to olbrzymie :-D jakoś nie widzę, żeby moje piersi się zwiększyły, a przydałoby się ;-)
 
reklama
Bubles wiesz po kolejnej ciazy bedzie idealna okazja do tego by go w koncu poprawić ;) zrobiłam go 13 lat temu wiec bedzie okazja ;)


Wysłane z mojego iPhone przez Forum BabyBoom
 
Do góry