reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki ..

MinieMe nie, no brzuszek już pięknie się zaokrągla :tak:
Ja też Wam zazdroszczę małych brzuszków i tych kilku(nastu) centymetrów więcej. Przy moim mega wzroście 162 chcąc nie chcąc będę jak beka:-D Ale póki co nie narzekam
 
reklama
Bigbi u mnie dokladnie tak samo brzuszek plasciutki, nikt by nie powiedzial, ze chowa sie tam maluszek, a jednak :) pod koniec czeartego miesiaca podobno moze zaczac sie uwidaczniac, ale moze to tez nastapic w 5-6 miesiacu. Z jednej strony fajnie, bo nie trzeba inwestowac w nowe ubrania w wiekszym rozmiarze, z drugiej chcialoby sie juz moc dumnie paradowac z brzuszkiem :) hihi a to mij brzusio :) wczoraj zaczelismy 15 tydzien :D Zobacz załącznik 614922

Śliczny brzuszek :) pięknie rośnie ;D
MinieMe nie, no brzuszek już pięknie się zaokrągla :tak:
Ja też Wam zazdroszczę małych brzuszków i tych kilku(nastu) centymetrów więcej. Przy moim mega wzroście 162 chcąc nie chcąc będę jak beka:-D Ale póki co nie narzekam


nie martw się ja mam 160 więc też beka straszna bede :) z córką miałam tak wielki brzuch że sie pytali czy trojaczkow nie nosze :)
 
Mój z przed chwili:D
Picture 62.jpgPicture 64.jpg córa mi wlazła:D w kam:D
 

Załączniki

  • Picture 62.jpg
    Picture 62.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 108
  • Picture 64.jpg
    Picture 64.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 101
Katka, ja właśnie o takim brzuszku marzę! Już doczekać się nie mogę. :tak:

Mój póki co stanął w miejscu, zrobiłam dziś zdjęcie ale jak porównałam z ostatnim, które wzuciłam to jest tak niewielka różnica, że nie będe zaśmiecać ;-)
 
dziewczyny cudne macie brzuszki :-)uwielbiam patrzeć jak rosną :-p
a u mnie dzisiaj końcówka 15 tyg, jutro 16 zaczynamy i rośniemy tak: CAM00357.jpg
 

Załączniki

  • CAM00357.jpg
    CAM00357.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 85
reklama
Do góry