reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki ..

reklama
W związku z rozpoczęciem 2 trymestru postanowiłam rano uwiecznić mój brzuch. Ja nie wiem, gdzie moje Maleństwo się ukryło, bo z ciążowym brzuchem to za wiele nie ma on wspólnego;-) Nie ma czym się pochwalić, bo na razie to tylko lekkie zaokrąglenie, ale gdzieś tam moje Maleństwo rośnie jak na drożdżach:tak:
IMAG0111_1_1.jpg
 

Załączniki

  • IMAG0111_1_1.jpg
    IMAG0111_1_1.jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 73
Bigbi - a jesteś wysoka? Mojej cioci, która ma sporo ponad 170 cm wzrostu brzuch uwidocznił się dopiero w 5-6 miesiącu :) Ale to też plus bo dość długo możesz nosić swój rozmiar :)
 
Rajo007 tak, mam 174 cm wzrostu. Jak mówię komuś, że zaczęłam czwarty miesiąc, to mówią, że chyba coś źle liczę;-)

Ania// no właśnie m.in. ten brak brzucha powodował też, że miałam czarne myśli, czekając ponad miesiąc na usg w 12t. Dlatego pomyślałam, że zamieszczę zdjęcie, bo może ktoś o tych samych kształtach nie będzie się martwił. Brak brzucha nie musi oznaczać nic złego:tak:
 
Dziewczyny chciałabym mieć taki malutki brzuszek jak Wy. W końcu odważyłam się i zrobiłam zdjęcie - chyba jestem na drugim biegunie czyli wśród mam, którym szybciutko brzuch rośnie. Dodam, że w pierwszej ciąży byłam płaska jak deska prawie do 5 miesiąca. Dodam również, że niestety oprócz dzidzi kryją się tam pokaźne zbiory tłuszczyku sprzed ciąży :p
brzuch13tc.jpg
 

Załączniki

  • brzuch13tc.jpg
    brzuch13tc.jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 102
reklama
Bigbi u mnie dokladnie tak samo brzuszek plasciutki, nikt by nie powiedzial, ze chowa sie tam maluszek, a jednak :) pod koniec czeartego miesiaca podobno moze zaczac sie uwidaczniac, ale moze to tez nastapic w 5-6 miesiacu. Z jednej strony fajnie, bo nie trzeba inwestowac w nowe ubrania w wiekszym rozmiarze, z drugiej chcialoby sie juz moc dumnie paradowac z brzuszkiem :) hihi a to mij brzusio :) wczoraj zaczelismy 15 tydzien :D ImageUploadedByForum BabyBoom1394749346.888672.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1394749346.888672.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1394749346.888672.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 103
Do góry