reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki ..

DIDKA zrób suwaczek, bo wtedy wiemy jaki która mam tydzień i pisać co chwilę nie trzeba. A brzuszek to już widać, że już coś tam w środku ma, bo się nadbudowuje :-)
 
reklama
Joani- wstyd się przyznać ale suwaczek próbuje ustawić od wczoraj i za cholerę mi to nie wychodzi może jakaś podpowiedź ? :-) Już nie mogę się doczekać kiedy będzie widać brzucholka ;-)
 
dziewczyny a to mój brzusio :)
DSCN0023.jpg DSCN0019.jpguda to moja zmora od dzieciństwa :no:
 

Załączniki

  • DSCN0019.jpg
    DSCN0019.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 88
  • DSCN0023.jpg
    DSCN0023.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 91
Suwaczek stwórz sobie na suwaczek.pl, potem skopiuj bb code czy coś takiego i wtedy wchodzisz w panel użytkownika, edytuj sygnaturę i wklejasz ten code i już :-)
 
reklama
Do góry