reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki ..

reklama
Jezzzzuuuu ! nie strasz mnie!:D mam nadzieje że gdzieś 2 się nie schowało:D

hehehe :-D no taki duży to skojarzyłam ;-)
A jak mnie matka straszyła, że u mnie w rodzinie zdarzały się bliźniaki i że nasza linia teraz czyli m.in. ja na nie jestem "narażona"? Ale 2 dni temu miałam usg z zaskoczenia i nie widziałam drugiego malucha a nawet lekarz nic o nim nie wspomniał, także spokojniejsza już jestem ;-)
 
Więc zaczął się nowy trymestr... i oto mój nowy brzunio ;-)
 

Załączniki

  • 20140307_131758.jpg
    20140307_131758.jpg
    37 KB · Wyświetleń: 107
Joani, super brzusio! Porównałam z poprzednim i widać wyraźnie, że rośnie. No i gratuluje wkroczenia w II trymestr :tak:
 
Ostatnia edycja:
Juz nie straszcie Katki blizniakami! :D kazda z nas inna i kazdej inaczej rosnie, ja tez mam juz wielki :D super Katka :)

Joani Tobie tez sie zaokragla, slicznie :)
 
Dziękuję dziewczyny, ja też już widzę, że się dłużej nie ukryje przed wścibskimi sąsiadkami....;-)
 
reklama
Cześć dziewczyny To i ja wrzucę swój brzusio :p Mąż mówi że już troszkę widać ciążowego brzucha ja jednak nic nie widzę i upieram się że to moje spożywcze sadełko z przed ciąży. ;-) Dziś zaczynam 13 tydzień.
 

Załączniki

  • 001.jpg
    001.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 87
  • 003.jpg
    003.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 87
Do góry