reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze brzuszki ..

reklama
Maddlenka, dzięki, twój też super. Jak tak dziś strzeliłam fotki to dochodze do wniosku, że ten mój brzuch wcale nie taki mały. Chyba go niedoceniałam :-p
 
Uuuu Ritta, jakie seksi fotki nam tu fundujesz :-p hihi. Ja wcale nie jestem chudzina, w każdm razie o kości mąż się nigdy nie obijał.:-p
A twój brzuszek ekstra! ;-)
 
Dziewczyny piekne brzuszki :) tez chcialabym juz moc pochwalic sie bebenkiem, ale jak na zlosc nie chce mi wyskoczyc :( dzis zaczelismy 4 miesiac i widac NIC :p moze to przez moj duzy wzrost, mam 1,80 hihi ImageUploadedByForum BabyBoom1393943827.194492.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1393943840.429802.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1393943827.194492.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1393943827.194492.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 94
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1393943840.429802.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1393943840.429802.jpg
    15,9 KB · Wyświetleń: 90
MinieMe pewnie dlatego że jesteś wysoka. Ja kurdupel 162 cm i nie ma się gdzie mieścić co widać na zdjęciu, brzuszek już zaokrągla się dość wysoko.
Za to dłużej będziesz miała super figurkę a ja za chwilę będę mała foczka :-D
 
Ritta ulala:-) Fajowy już ten Twój brzuszek:)

MinieMe ciesz się póki jesteś taka płaściutka, niedługo brzuszek się pewnie pojawi:))

W ogóle wszystkie macie fajne brzuszki i te płaskie i te na których już się maluszki wypychają:tak:

U mnie też już zaczyna być w końcu widać:-D Niedługo też się pochwalę:))
 
reklama
alllleeeeee śliczne brzuszki :) takie kuleczki powoli :)

MiniMe nie przejmój się płaski brzuszkiem już niedługo wybiję :)

ritta chyba skasowałaś zdięcia znowu bo tylko twoich nie widzę :(
 
Do góry