reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki ;-)

Nasz 16tydzień :) zdjęcie (65).jpg
 

Załączniki

  • zdjęcie (65).jpg
    zdjęcie (65).jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 132
reklama
Arteo jaki brzusiu super , rośnie dzidzia rośnie ;)

Witaminka dokładnie, ja tak twierdze i będę twierdzić. Dzieci zawsze są były i zawsze bedą najważniejsze :) a ja , mąż mnie kocha taka jaka jestem, a zmiany w moim ciele są dla niego pamiątka wspaniałych chwil kiedy dałam mu dzieci :) a urodze ,wykarmie i zaś będę laska :) hihi tylko piersi sobie będę musiała " naprawić" ale to już uzgodnilismy jakiś czas temu .
 
Koliander po dwukrotnym osmiomiesiecznym karmieniu i rozmiarze miseczki GG :redface: i wizja 3 karmienia ( aczkolwiek wiedzac jak bedzie robie to z najwieksza przyjemnoscia! Bo nic nie zastapi tej bliskosci matki i dziecka) to im nic nie zostanie jak pójście pod noz. Tylko schudnąć muszę ładnie i wio ;) tylko w moim przypadku ja nie będę robić implantow tylko modelowanie i zmniejszenie rozmiaru do jakiegoś wygodniejszego DD ;) taki jest plan ;) :D
 
Nie straszyc mnie tu nieciekawym biustem po karmieniu!:-p Corke karmilam 7miesiecy (stopniowo coraz mniej, sama sie odstawiala), na koniec juz tylko w nocy i powiem Wam szczerze ze akurat na biust nie narzekam;) No poza rozstepami ale sa na dole (takze ja tam za duzo nie widze:-p) i uzywalam kremu ktory zmniejszal rozstepy wiec ja na biust nie narzekam i mam nadzieje, ze po drugim dziecku tez nie bede musiala!:-)
 
Słyszałam właśnie, ze jesli stosuje sie kremy na rozstępy w trakcie ciąży, to nie ma się podobno z nimi tak dużego problemu. Wiecie coś na ten temat?
 
Nie straszyc mnie tu nieciekawym biustem po karmieniu!:-p Corke karmilam 7miesiecy (stopniowo coraz mniej, sama sie odstawiala), na koniec juz tylko w nocy i powiem Wam szczerze ze akurat na biust nie narzekam;) No poza rozstepami ale sa na dole (takze ja tam za duzo nie widze:-p) i uzywalam kremu ktory zmniejszal rozstepy wiec ja na biust nie narzekam i mam nadzieje, ze po drugim dziecku tez nie bede musiala!:-)

To ja bardzo ładnie poproszę o nazwę tego cudownego kremu bo moje cycki wyglądały jak nie powiem co po 7 miesiącach karmienia, teraz mam ładne ale to tylko chwilowe :-(.
 
reklama
Brzucholkow czas :)
U nas 15 tydzień , i kto mi uwierzy na słowo ze 15 a nie 25? :D hihi
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 90
Do góry