reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki ;-)

reklama
agusiakemisia, dorodny twój brzucholek :-) a przed ciążą miałaś brzuszek?
mnie jak dopadną zaparcia, to też mam tak (może trochę mniejszy) jakbym wsadziła balonik pod bluzkę
 
Oregano u mnie nie duża różnica wieku będzie zaszlam w ciążę dokładnie rok po porodzie więc mięśnie sie jeszcze nie ściągnęły podobno a brzuszek miałam ale taki sadelkowy i z 5 razy mniejszy , bardziej sadelka trochę a teraz mam twarda okrągła piłkę ;) sama jestem w szoku ze taki duży
 
agusia jak patrze na siebie to wydaje mi sie ze tez mam taki jak Ty :) ale zdjecie chyba mi nie oddaje tego no nie umiem sama sobie :)
2013-06-19 19.38.30.jpg
 

Załączniki

  • 2013-06-19 19.38.30.jpg
    2013-06-19 19.38.30.jpg
    10,9 KB · Wyświetleń: 53
ja mam ok 4 :) i mowie tak: jedna piers 1 kg, druga piers 1kg, no i reszta w brzuszku bo rosnie ;) wiec nie jest zle :) powinno byc ok 0,5kg tygodniowo teraz tak mi sie zdaje :) chudzina z Ciebie jest wiec napewno poszlo Ci w cycki :p
 
reklama
Laperedhil :-D:-D:-D a wiesz, ze moze masz racje z tymi cyckami?:-D:-D

mysle sobie w pierwszej ciazy +22kg w drugiej +22kg... za kazdym razem zrzucalam wszystko a nawet wiecej..
tym razem powiedzialam sobie - bede uwazac by bylo mniej i co? kicha.. tez rosne:-D

chyba taka moja natura:sorry:

a chudzina na bank nie jestem hehe LOL - dobre ujecie;-) taka konkretna babka raczej, mam na czym usiasc i czym odetchnac - ale mi to odpowiada;-)
 
Do góry