reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze brzuszki ;-)

cayoka - bardzo ładny brzuszek i wcale sie nei dziwie że jak sie luźno ubierzesz to nic nie widać :)
u mnie też podobnie, i czasem ze zdziwieniem pytaja czy jestem w ciazy i czy to w takim razie poczatek :)
 
reklama
cayoka no na pewno w brzuszek i cyce, bo zgrabna bardzo jesteś :tak: pozazdrościć ;-) ja to już nie mam złudzeń, rozrosłam się i chociaż mnie ludzie pocieszają, że tylko w brzuszku przytyłam, to ja i tak wszędzie widzę odłożone co nie co ale po porodzie będę się martwić, teraz odżywiam maluszka:tak:
 
dziękuję bardzo dziewczyny :tak: miło mi jest :-D ale myślę, że na pewno po porodzie zabiorę się za swoją figurę :tak: póki co jem wtedy kiedy mam ochotę i na co mam ochotę, a na pewno jest to częściej niż przed ciążą :-D nie ma się co martwić póki co wagą, bo Maluszek musi być dobrze odżywiony :tak:
 
Ja też się rozrosłam ;-) ale narazie nie specjalnie się przejmuję , nowych rozstępów brak :cool2: do wagi z końcówki poprzedniej ciąży brakuje mi 12 kg , więc pewnie jej nie przebiję , mieszczę się w orsejowskie S i M ( ale gacie już 40 :sorry: ) a mąż obiecał że całe pieniążki z ubezpieczenia mogę wydać na siebie , zrobie sobie tuning i będę jak nowa
 
cayoka slicznie wygladasz i brzusio malusi :yes:
mamaktosia super,ze kaska bedzie dla ciebie :yes: Po czesto kobieta chce zmian a nie zawsze moze sobie na nie pozwolic :-)
A ja mam wielki brzuch i tak tez sie czuje i w uda tez troche poszlo :sorry: No ale pamietam,ze przy Victorze tez w uda poszlo i jakos pozniej zeszlo.Tylkiem sie nie przejmuje bo to jedna z niewielu rzeczy jaka lubie u siebie :-D No i tez zapowiedzialam mezowi,ze po porodzie jak dojde do wagi ktora mnie satysfakcjonuje to przerabiam cala garderobe i koniec kropka :-D
Co do rozstepow to sie ich boje ,uda mi nie wadza w razie co ale brzuch i cycki tak.Po pierwszej ciazy brzuch mi zostal nietkniety ale cycki lekko sie spracowaly i to dopiero w okresie karmienia,przy nawalach sie rozstepy porobily...Mam nadzieje,ze tym razem wyjde bez szwanku.
 
Ostatnia edycja:
mb89, rzeczywiście masz się czym pochwalić :-) super !!! a męża słuchaj :-p hurtowa produkcja dzieci ma wiele plusów ;-)
cayoka, śliczny, zgrabny brzuszek :tak:
vici, widzę, że mamy taką samą fobię :-D ja też wszystko przeżyję, ale nie rozstępy na brzuchu ... raz już miałam mega stresa w tej ciąży, bo postraszyła mnie uczuleniowa wysypka :zawstydzona/y:
poza tym też mam plan, aby po porodzie nie tylko zrzucić ciążowe kg, ale osiągnąć wagę idealną ... motywacja jest, bo w sierpniu szykuje się w rodzinie duuuże wesele ;-)
mamaktosia, to rzeczywiście sie rozrosłaś, jak się nosisz S i M :-p
 
Jol to bedziemy dochodzily do formy razem :-) U nas chyba w kwietniu chrzciny i pozniej komunia Victora ale nie ludze sie,ze uda mi sie furore wagowa machnac-choc kto wie :-D nadzieje zawsze warto miec.
 
vici, Jol mi na szczęście też się jeszcze nie porobiły rozstępy. Czym się smarujecie? Bo ja zwykłą oliwką hip'a. Jedna koleżanka dwie ciaże na zwykłych oliwkach "jechała" i w żadnej jej się nie porobiły rozstęy, druga się smarowała mustellą na rozsępty i Jej się zrobiły... Więc ja już się zastanawiam czy zależy to od kosmetyków,czy predyspozycji ;/
Mi za to celulit się zrobił na tyłku i trochę udach ;/ to strasznie przeżywam :)
awunia no mi też mówią, że niby nie widać, ale widać widać... Mi się wydaje, że mam ogromne uda. Mój M już się wścieka na mnie, ale ja nie mogę przestać przezywać :p
 
reklama
Vici, heh ... razem zawsze raźniej :-)
u mnie po poprzednich porodach waga leciała pięknie i najlepiej było 3-4 miesiące po ... schodki zaczęły się po ok. 6 m-cach, jak cyc przestał być w użyciu 24/7, ja zaczęłam sobie folgować i waga stanęła ... dlatego teraz mam zamiar na wiosnę zabrać się za jakiś regularny trening ;-)

Mamuśka, ja teraz używam Palmersa i przy nim zostanę... jest tani i jak dla mnie skuteczny :tak: ... Mustelą chciałam się ratować, jak zauważyłam na brzuchu trochę przesuszoną skórę, ale dostałam strasznego uczulenia :eek:
cellulitem się nie przejmuj ... to woda - popchasz trochę wózeczek przez zaspy i śladu po nim nie będzie ;-)
 
Do góry