reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze brzuszki ;-)

ja też nie mam rozstępów. I trochę się obawiam bo za bardzo nie wiem czego się spodziewać. Niem mam na ciele żadnego rozstępu i nie chcę żeby teraz za te wszystkie lata wstecz mi powyskakiwały:) Smaruje się naprzemiennie oliwką z bambino i kremem z Dax perfecta mama. Skóra jest dobrze nawilżona, ale kto wie...;-)
 
reklama
MamUśKaaa88 no ja też najbardziej widzę na udach, że mi się przybrało:-( ale mam motywację, bo moja sis ćwiczy z Mel B i dużo schudła, to ja jak już dojdę do siebie po porodzie, to poćwiczę i uda i zadek;-) i mam nadzieję, że się uda trochę odchudzić:tak:

Rozstępów na razie nie mam ani jednego, smaruję się oliwką Johnson'a i zobaczymy pod koniec i po czy to coś dało:tak:

vici ja mam w następnym roku chrzciny i 3 wesela, to muszę się doprowadzić do formy;-);-)
 
No jasne, będziemy się wspierać w powrocie do formy:tak:

Ja póki co rozrastam się strasznie. Już teraz wagowo i gabarytowo jestem na poziomie 9 miesiąca pierwszej ciąży:szok:
Ale...Jakoś nawet nie staram się zaprzątać tym myśli, choć czasem mi zwyczajnie ciężko.

Mamuśka też jadę na oliwkach. Miałam Hippa, teraz mam Ziajkę. Z córcia też tylko oliwki używałam i ani jednego rozstępa nie mam, ale ponoć to w dużej mierze kwestia genetyczna. Są tacy, co twierdzą, że jak mają wyjść to i tak wyjdą, niezależnie od tego czym się wysmarujemy i niestety praktyka pokazuje, że tak jest...
 
Heheh no to zaczelysmy o rozstelach :rofl2: Ja smarue sie maslem dla mam z hipp i narazie jestem zadowolona.W pierwszej ciazy oliwka w zelu leciala z J&J ale teraz za cholere nie moglam jej znalezc.Mi waga tez pieknie leciala przy karmieniu ale jak przestalam niestety jadlam jak wczesniej i wzrastala powoli ale systematycznie...Co do teraniejszego wygladu to tez jestem na etapie porodu z Victorem no ale zaczynalam z waga o 10 kg wiecej,dlatego teraz zaczelam bac sie rozstepow.Ja je mialam na udach jeszcze z wieku nastoletniego jak szybko roslam i tam mi nie wadza.Boje sie tylko tego brzucha bo widzialam co ciaza moze z nim zrobic :szok: i tego nie chce.Cyccki mam nadzieje tez ominie bo juz maja(na szczescie tylko dolna czesc)
 
JoL - M w orsayu to tak jal L w innym sklepie :tak: a do tego ja kurdupel jestem bo mam 165 cm , no chyba że coś urosłam , bo mierzyłam się w 1 klasie liceum :-D więc S i M leżą jak ulał przed ciążą XS i rozmiar 34 ....w orsayu ...

vici - ja miałam palmersa , ale dostałam ostatnio ziajkę , a wczoraj tołpę dla mam i perfect mama, ale czy to coś da ? pewnie nie :-D wybiorę się na jakieś lasery , przypalanki , zdrapywanki i będzie cycuś malinka :-D a rozstępy ...uda , pupa , cycy brzuch i reszta ani jednego , bo brzucha bym nie przeżyła ;-)
 
Jol trzymam za słowo, ze celulitu pozbędę się szybciutko :):):)
mb ja tego daxa mam balsam właśnie na celulit. Na rozsętpy nie kupowałam, bo i tak smarowanie oliwką i tym na cellulit to problem :D (nienawidzę tego :p )
Aia ja tam też przyjmuję kg z godnością, ale czasami miewam kryzysy i płaczę, że gruba jestem :)
Tak czy siak po porodach wszytskie laski będziemy :):):)
 
co do rozstępów to ja mam tylko na cycach takie małe od spodu, ale to dlatego, że małam mały biust, a z dnia na dzień urósł tak, że musiałam nowy biustonosz kupować :-D jak tylko zobaczyłam rozstępy od razu kupiłam w Rossmanie mleczko BabyDream dla Mam i powiem wam, że od czasu jak raz dziennie się smaruję rozsępy na piersiach się zmniejszyły a nowe się nie pojawiły, i mam nadzieję, że już się nie pojawią :tak: tfu tfu :tak:
 
Wiecie z tymi rozstepami to cholerstwo bo o ile celulit mozna zlikwidowac to tych choler niet :wściekła/y::no: Mozna je wybielic ale nic wiecej niestety.Zapobieganie to tez jak walka z wiatrakami bo jak ma sie predyspozycje to zadne boze nie pomoze niestety.Pamietam kumpele jak byla w ciazy jako 19 latka pieknie wygladala do samego konca prawie.Nagle jednego paskudnego dnia wstala ,brzuch skoczyl i bylo po ptakach a to byl tydzien przed porodem...wiec nigdy nic nie wiadomo.
mamaktosia jak by co to odwiedzimy klinike ambroziaka :rofl2::-D bo to co tam robia to jakies cuda normalnie
 
Kurcze vici , na ambroziaka to mi chyba nie styknie ;-) ale może tvn style znowu jakąś edycję wypuści i będą szukali królików doświadczalnych i nam wszystko za darmo ponaprawiają :-D:cool2: i będziemy takie lachony że szok :-D
Ale tak poważnie to do starych już przywykłam , ale nowych bym nie chciała, pamiętam pierwszy mc po porodzie , stałam przed lustrem i wyłam ...10 mc wcześniej wyglądałam jak modelka .....a w tedy ... nie był to miły widok ...

cayoka - też mam na cycach , wyszły przy nawale mlecznym , w czasie ciąży miałam 2 a rok puźniej ...:eek: ale ty ślicznie wyglądasz i masz zgrabniutki brzuszek
 
reklama
Wiecie co ja się cieszyłam, że rozstępów nie miałam, przyjaciółka jak mi brzuszek oglądała to mówiła, że fajnie że rozstępów nie mam i co?! Wyszły dwa na brzuchu czerwone!!!:wściekła/y:pomimo smarowania.. ehh mam nadzieję, że wiele więcej nie wyjdzie, albo że znikną. A tak w ogóle to takie rozstępy znikają?? Ja się smaruje 3 razy dziennie oliwką dla mam baby dream z Rossmanna, lub kremem z apteki na "P".
 
Do góry