reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki ;-)

Śliczne macie dziewczyny brzuszki!:-D Ja popadne chyba w kompleksy bo mój wygląda jak bym na porodówkę szła:szok:. ehh i nie mam tak , jak mamaktosia moje wody płodowe są w normie..;-). Jak byłam ostatnio w szpitalu na USG to pani z recepcji pyta się mnie czy do porodu na przyjęcie idę:zawstydzona/y: a ja jej na to, że nie :-)
 
reklama
hehe mamaktosia/Ag Krk po prostu Wasze Maluszki mają duże domki :) Ja się zbieram, zeby wrzucić Wam foto i jakoś cieżko mi to idzie :p mój brzucholek jakiś ogromny nie jest, ale mam wrażenie, że dupka i biodra TAK ;D
 
jol pękny brzuszek
AlVe witamy :)

Dziewczyny jest nas więcej okrąglutkich i ja sie z tego bardzo cieszę, a my spalać będziemy potem na nowych kafelkach podobno robiąc Karola:) :eek::eek:tak mi mąż ostatnio powiedział...

A to nasz brzuszek 28t6d
jj.jpgPierwsze idzie brzuch, potem ja:)
 

Załączniki

  • jj.jpg
    jj.jpg
    12,8 KB · Wyświetleń: 70
Ostatnia edycja:
to i ja w końcu wstawię swój "domek" :-) znajomi mi mówią, że w ogóle nie widać jak ubiorę jakąś szerszą bluzkę :-D
 

Załączniki

  • CAM00022.jpg
    CAM00022.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 65
  • CAM00023.jpg
    CAM00023.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 61
awunia1234 dziękuję :tak: przed ciążą ważyłam 59kg przy wzroście 176cm, teraz mam +7kg ale nie wiem gdzie to poszło :-D chyba w cyce i brzuch :-D

Wasze brzuszki też super :-D każdy "domek" inny ;-) super, super :-D
 
reklama
Do góry