reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Brzuszki

Dzięki Wam wielkie za miłę słowa..faktycznie urósł :-( Cholerka zaczyna mnie to przerażać, co jak jeszcze urośnie przeciez mi wszystko siądzie!! Mam 10 kg na plusie, ale wszytsko idzie w ten brzuch! bluzki portki ubieram te same , a bęben rośnie..
Co do opadnięcia nie wiem. Wiem, ze lezi mi na nogach od kilku dni i tak ciązy i jest takie coś, że od żeber do dna macicy moge sobie włożyć prawie dwie dłonie, a ostatnio była jedna i strasznie mi pod żebrami siedzial- od kilku dni juz nic pod zebrami nie czuje :confused: ciekawe o co chodzi.
Ojej cos czuje, ze duzy będzie :-(
 
reklama
Kasiulka śliczne zdjęcia jesteś bardzo fotogeniczna, a twój pępek jest mega fajny :-D

Angel no żeś wymiotła na tym ostatnim zdjęciu podoba mi się:-D, ale spoko brzuszek moim zdaniem jeszcze wysoko

Agusia śliczne zdjęcia brzuszek pokaźny :happy2:
 
Dzieki dziewczyny za mile słowa- fakt brzuszek duży i ciężki , mam tylko nadzieje ze malenstwo nie będzie cięższe od braciszka ( Kevin ważył 4.300) ;-) poród SN ;-) ale biorąc pod uwagę wielkość brzuszka - nie łudze sie specjalnie , byle kluseczka zdrowa była ;).
 
Angel mnie się wydaje, że ciut niżej masz brzuszek. A resztą się nie przejmuj - mi się nawet do ludzi nie chce jakoś specjalnie wysilać - święto jest, jak użyję szminki i tuszu (tak tylko symbolicznie). Nawet z tych mrozów teraz się cieszę, bo bez czapy ani rusz, a pod czapę moich włosów prostować nawet nie warto (a tylko tak wyglądam "ludzko").
Tam będziemy pięknieć po porodach (po nieprzespanych nocach i między karmieniami :-D) - a tak serio, to jak sobie zafundujemy jakiś dzień SPA, fryzjer i te rzeczy + nowy ciuch, to będziemy jak nowo narodzone ;-)


agusia słodkie zdjęcia :tak:
 
oooo jak tu ładnie!

trawa, atomowka- pokazne, ale ksztaltne brzuszki!
faktycznie na tym etapie to jakos podobne sie robia wszystkie:tak:

Kkasiulka- swieeeetna sesja!!! i tak jak laski pisza; jestes przesliczna kobietka i kwitniesz w ciazy!!!

agusia- super foty z ta wstazeczka, zwlaszcza z synkiem! słodki kawaler!

kurde musze szybko jakas fote sobie z moja mala cyknac, bo zaraz moze byc po zawodach:eek:

Angel- ja tez nie widze, zeby opadl, bo jakos inna pozycje przybralas, ale ostatnia fota jest czadowa, swietna jestes taka 'niezrobiona' :-) serio! taki...wiatr we włosach ;-):-)

to teraz ja ze swoim gołym opadziuchem....no zreszta same ocencie; zdjecia z wczoraj, koniec 38 tc

Zobacz załącznik 437184Zobacz załącznik 437186Zobacz załącznik 437190
 
reklama
Do góry