reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Brzuszki

reklama
trawa bardzo zgrabniutki brzuszek

Kasiulka no radosnej twórczości radosne efekty - rzeczywiście po co fotografów wzbogacać, skoro macie smykałkę do tak fantastycznych efektów ;-)
 
Dziękuję Wam, pomysły w większości podpatrzone..., ale w sumie na profesjonalnej sesji też raczej nic nowego nie wymyślą. Zdjęcia są nieobrobione, dopiero teraz mąż się troszkę bawi
Angel sprzęt mamy półprofesjonalny: aparat Nikon D90 i 2 obiektywy, jeden taki bardzo "jasny"
 
Dziękuję Wam, pomysły w większości podpatrzone..., ale w sumie na profesjonalnej sesji też raczej nic nowego nie wymyślą. Zdjęcia są nieobrobione, dopiero teraz mąż się troszkę bawi
Angel sprzęt mamy półprofesjonalny: aparat Nikon D90 i 2 obiektywy, jeden taki bardzo "jasny"


Mmm marzenie ;)

Mój mąż twierdzi, ze opadł mi brzuch :eek: A ja od dwóch dni czuje , ze 'lezy' mi bardziej na nogach jak siedze czy sie schylam ..
Sama nie wiem..

Koniec 31 , koniec 33 tydzien i koniec 35 ( sorry, ze na focie taka beznadziejna zmarnowana zyciem :confused2: )

Untitled1.jpgDSCF0264.jpgDSCF0285.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry