reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Brzuszki

reklama
Dzieki dziewczyny!

Co do wymiarów brzuszka... odkopałam zdjęcia z ciąży z Dobrusią - wrzucę dla porównania

Zobacz załącznik 397370 mix.jpg

Drugi zestaw to własnie z Dobrusia, tyle, że dokumentację zaczęłam od 19 tc - ciąże zaczynałam wtedy z obwodem 80 cm a na ostatnim zdjęciu to juz 120 cm.
Jak tak patrzę to fotka z 23 tc jest porównywalna z moim dzisiejszym brzuszkiem, tyle, że ja teraz zaczynałam od 98 cm w pasie a teraz mam 109cm, więc dopiero 11 cm do przodu, a nie 30 cm jak poprzednio - stąd moje stwierdzenie, ze nie rośnie tak szybko ja z Dobrusią ;-)
 
Bozienka teraz mam większy brzuszek niz poprzednio w na koniec 19 tc, ale to róznica ledwo miesiąca, no i nie rośnie mi tak szybko - poprzednio był przysost juz 20-kilka cm a teraz dopiero 11 ;-)

Anula ja do 40 tc nie doczekałam, ostatnia fotkę brzuszkowa mam z 36 tc jak jechałam na patologie ciąży a w 38 tc juz urodziłam ;-) No ale brzuch wyglądał jakby miał mi eksplodować :-p

tak czy inaczej ja z tych arbuzowatych jestem ;-):rofl2:
 
no i ktos mi powie ze ciaza jest taka sama hehe umnie byl przyrost wagi z 51 do 75 kg brzuchol bylo widac dopiero w 13 t ale to tylko ja go widzialam bo jak szlam ulica czy ktos niewiedzial to nic a nic niepodejrzewal potem byl przyrost brzuszka dosc spory a potem juz rosl razem zemna :) teraz brzuszek wyskoczyl odrazu i rosnie jak narazie sam brzuszek mnie tam troszke przybylo :)
 
reklama
Mata niezła różnica między poprzednim 19 tygodniem a teraz :szok: To prawda jednak że w drugiej ciąży brzuszek wyskakuje szybciej :-)
Fajnego miałaś arbuzka :-D

Dodałam zdjęcie brzuszka na zamknięty ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry