reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Brzuszki

No to ja dodam chociaż wydaje mi się ze mój brzuch na zdjęciach stoi w miejscu.A maluch rozrasta się w środku bo czuje go aż pod zebrami a to dopiero 24 tydzień jestem w szoku. mk.jpg
 
reklama
No bo chłopiec siedzi w środku:-) Jak dodałam zobaczyłam twoje zdjęcia Laseptunia wydaje mi się delikatnie brzuszek do przodu poszedł ale malutko.To chyba etap na odpoczynek a potem będę rosnąć jeszcze szybciej.
dodałabym zdjęcia w całości ale może kiedyś ,jak mnie zechcecie na zamkniętym.
Tunia- właśnie na zdjeciach jakiś mały a ja mam kłopoty żeby się schylać i buty ubierać,A jak siedzę to mały w żebro kopie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ajajajaj się posypało brzuszków super :-)

Lastpetunia i Perelandra tak jak pamietalam mamy bardzo podobne brzuszki :tak: Zarówno kształtem jak i wielkością ;-)
Cóż mogę napisać- przepiękne :-D
I tak jak nie ma obwodze duzej zmiany tak widać po fotach, ze jednak kształt ogólny sie zmienił. Perelandra z przodu szczegoolnie, mi sie osobiscie wydaje, ze widac to jak sie zminił :tak:

Monika faktycznie nie widać znaczących zmian ALE skoro piszesz, ze czujesz malca pod zebrami juz :)szok:) to znaczy, ze twoj malec zdecydowanie zmienił połozenie co mozna wlasnie tlumaczyc delikatna zmiana ksztaltu brzusia ale bez znaczacego powiekszenia :tak:
 
Do góry