reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

reklama
to i ja ujawnię mieszkanko Zuzi :)
mam jakąś manie że mam mały brzuszek :):-)
od początku ciąży przytyłam 1kg tzn. wcześniej troszkę schudłam a póżniej poszło w brzuszek :)
20 tydzień:
 
to i ja ujawnię mieszkanko Zuzi :)
mam jakąś manie że mam mały brzuszek :):-)
od początku ciąży przytyłam 1kg tzn. wcześniej troszkę schudłam a póżniej poszło w brzuszek :)
20 tydzień:

Ja od początku ciąży przytyłam 2 kg i też mi wszyscy mówią, że mam mały brzuszek i nawet zaczęłam się tym martwić, ale gdzieś czytałam, że w 21tc dziecko jest na tyle nisko, że brzuszek może być mały ;-)
 
to i ja ujawnię mieszkanko Zuzi :)
mam jakąś manie że mam mały brzuszek :):-)
od początku ciąży przytyłam 1kg tzn. wcześniej troszkę schudłam a póżniej poszło w brzuszek :)
20 tydzień:

nie mw sie każdej kobitce brzusio rośnie inaczej ja przytyłam tylko 2,5kg a czuje sie po brzuszku jakbym z 5 miała na plusie hi hi
 
reklama
nie wiem czy mogę tu napisać (jak nie to proszę mi napisać gdzie )
a jak jest z ruchami waszych maleństw? czujecie te delikatne kopniaczki? ;-)
ja od jakiś 2 tyg. ,tylko się martwie jak długo jej nie czuje, ale chyba już tak mam :)
 
Do góry