reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

DSC05385.jpg

To tymczasowy domek naszego synka :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
klementinka-właśnie mi się też strasznie pogłębił i zrobił się wielki jeszcze siedzi w nim kolczyk chyba już musze go wyjąć bo się dziurka rozciągnie.
A nosi któraś kolczyk bo niewiem kiedy go wyjąć lekarz powiedział że już a ja myślałam że wyjme jak brzuszek będzie większy ostatnio wyjełam w 6 miesiącu i dziurka i tak zarosła i musiałam to póżniej przebijac.
 
klementinka-właśnie mi się też strasznie pogłębił i zrobił się wielki jeszcze siedzi w nim kolczyk chyba już musze go wyjąć bo się dziurka rozciągnie.
A nosi któraś kolczyk bo niewiem kiedy go wyjąć lekarz powiedział że już a ja myślałam że wyjme jak brzuszek będzie większy ostatnio wyjełam w 6 miesiącu i dziurka i tak zarosła i musiałam to póżniej przebijac.

Ja nosiłam, ale z 2 miesiące temu już wyjęłam ;-)
 
reklama
klementinka-właśnie mi się też strasznie pogłębił i zrobił się wielki jeszcze siedzi w nim kolczyk chyba już musze go wyjąć bo się dziurka rozciągnie.
A nosi któraś kolczyk bo niewiem kiedy go wyjąć lekarz powiedział że już a ja myślałam że wyjme jak brzuszek będzie większy ostatnio wyjełam w 6 miesiącu i dziurka i tak zarosła i musiałam to póżniej przebijac.

Ja zdjęłam zaraz na początku ciąży... im większa dziurka tym gorzej później się zarasta i może brzydko wyglądać.

Kasiek śliczny masz brzuszek, taki typowo ciążowy:-):-)
Bo ja to mam jeszcze po bokach tłuszczyk :p:p

hehe... tego tłuszczyku u Ciebie to w ogóle nie ma! Jesteś bardzo szczupła! U mnie jest a na zdjęciu to o dziwo nieźle wyszłam ;-)Brzuszek też masz śliczny ;)
 
Do góry