reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

reklama
A to mój brzusio w 15 tygodniu:)
img0027b.jpg
 
oj zanim załadowalo mi swieze strony z brzuszkami to zdazylam napisac ze forum zastyglo, a tu jednak troche pieknych brzuszkow sie pojawilo:)
 
Dziewczyny jakie wy macie piękne brzuszki. Ja wyglądam jakbym się dobrze najadła zresztą zawsze miałam lekko okrągły brzuszek więc praktycznie nic nie widać :-( no chyba że faktycznie się najem no ale muszę nadrobić te stracone 6 kg.
 
ale masz śliczny brzusio i jakiego masz slicznego pieska nie masz takiego małego ma wydniu moze?:-D:-D:-D bardzo bym takiego chciała:tak::tak::tak:

dziękuję Ci kochana. Nasza Malta to suczka golden retrivera. Szczeniąt jeszcze nie miała i pewnie nie będzie mieć póki nie przeprowadzimy się do naszego domku:) Ale kochana jest- rzeczywiście
 
No ja po powrocie z wypadu w Tatry nareszcie dorobiłam się pierwszych fotek z brzuszkiem, a oto jedna z nich :-)
 

Załączniki

  • pulpabb.jpg
    pulpabb.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 117
dziękuję Ci kochana. Nasza Malta to suczka golden retrivera. Szczeniąt jeszcze nie miała i pewnie nie będzie mieć póki nie przeprowadzimy się do naszego domku:) Ale kochana jest- rzeczywiście


o jak bedziesz miała kiedys szczeniaczki to ja z checia wezme;-);-);-);-) za jakies dwa trzy latka bedziemy mieli juz swój domek wiec bardzo bysmy chcieli miec goldenka:tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry