reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

reklama
u mnie tak z 16/17 choc marzy mi sie 20 w dół:cool2: No i jednak znow opadł brzusio :cool2: (choc delikatnie)i co dalej:confused:
U mnie sytuacja kształtuje się podobnie, no dobra, identycznie ;-);-);-)
No to jestesmy dwa forumowe sloniki:-D:-pto tez jakis zaszczyt nie?....:tak:ja sie mierzylam i w pasie mam 107 i jakos nie wiem jak to sie dzieje bo widze jak mi tez brzuch rosnie a w obwodzie jakby nie przybywa za wiele.tylko w nodze to ja mam teraz tyle co przed ciaza mialam w pasie!!!:-(
:szok::szok::szok::-D:-D:-D Blond Ty to jesteś niemozliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D
 
Gusia spokojnie to tylko te dwie:)))) sie ciesza:) a reszta chce jednak wrocic do siebie:)ja mam 162 cm i ledwo sie juz kulam:(

Blada ja jestem ciut nizsza 160 cm i tez sie kulam a te 100 kg na karku to poprostu masakra chodze jak kaczka nie obrazajac tych pieknych ptaków głowa najpierw potem brzuuusio a na koncu d..a :-)
 
GUSIU bo ja to zawsze taka szczupla bylam i moim zdaniem za chuda a teraz mam takie ciut wieksze nogi i fajnie by bylo gdyby mi tak zostalo Oczywiscie brzucha chcialabym sie pozbyc
:-)
 
damy rade po porodzie zrobi z nami porzadek zrobimy watek z djetami albo cos koło tego i bedziemy wpisywac efekty :-) moze jakies cwiczeni sie tez dorzuci albo bedziemy szykac ekspertów w kwetji dietetyki jak schudnac tam gdzie chcemy a to co nam sie podoba niech zostanie tak jak mojemu M bardzo sie biust podoba i chce aby taki został po porodzie :-D
 
Ja też się zastanawiam w jaki sposób zrzucę te kg - wiadomo część spadnie sama po porodzie i przy karmieniu, lataniu, niewyspaniu.
A reszta - basen, spacerki, siłownia, ćw na piłce w domku.
 
Blada ja jestem ciut nizsza 160 cm i tez sie kulam a te 100 kg na karku to poprostu masakra chodze jak kaczka nie obrazajac tych pieknych ptaków głowa najpierw potem brzuuusio a na koncu d..a :-)
:-D:-D:-D:-Dpieknie napisane.
a mnie ostatnio wystraszyla pewna dziewczyna z ktora czekalam w kolejce do gina i mowila ze ona wazyla 80 kg w momencie przyjecia do szpitala i dokladnie tyle samo po porodzie:-(jak to kurde jest mozliwe....?
 
reklama
Moja kolezanka urodziła niecałe 2 tygodnie temu, w ciazy przytyła 12kg, schudła juz 8kg, zostało tylko 4 :-p
To ja chce schudnac zaraz po porodzie 20, a tych prawie 10 moge pozniej powoli sie pozbywac, he he :-D
 
Do góry