reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

reklama
U mnie na plusie tylko 10kg, ale dla mnie, jak i lekarzy to wielki sukces:tak:, bo gdyby nie duńskie odżywki na przyrost masy, to byłoby kiepsko.. :no:
Brzuszek zaczął się zaokrąglać dopiero w 7 miesiącu, a jak mówiłam ludziom,że jestem w ciąży to nieraz patrzyli na mnie jak na wariatkę..:sorry2:Mam nadzieję, że po porodzie nie zgubię zbyt wiele.. Taka się sobie podobam.. Teraz przynajmniej jak patrzę w lustro to mogę powiedzieć: MAM TYŁEK :-p:tak:, bo przed ciążą to byłam za przeproszeniem totalne płaskodupie :tak::-)
 
Ostatnia edycja:
U mnie powinno wystarczyć gdybym zrzuciła jakieś 15, tak żeby zejść mniej więcej do poziomu sprzed ciąży...
No...może ze dwa kilo jeszcze gdyby się udało :)
 
Blond nie jestes sama. Ja tez mam prawie 30kg na plusie i jestem przerazona. Zaraz z wagą do 100 kg dojde... Obwod brzucha na wysokosci pepka około 120cm, po prostu słon ze mnie :baffled:
 
Blond nie jestes sama. Ja tez mam prawie 30kg na plusie i jestem przerazona. Zaraz z wagą do 100 kg dojde... Obwod brzucha na wysokosci pepka około 120cm, po prostu słon ze mnie :baffled:
No to jestesmy dwa forumowe sloniki:-D:-pto tez jakis zaszczyt nie?....:tak:ja sie mierzylam i w pasie mam 107 i jakos nie wiem jak to sie dzieje bo widze jak mi tez brzuch rosnie a w obwodzie jakby nie przybywa za wiele.tylko w nodze to ja mam teraz tyle co przed ciaza mialam w pasie!!!:-(
 
reklama
tak czytam i oczom nie wierze wy sie cieszycie z tych kilogramków a ja sie zastanawiam juz co tu zrobic zeby po porodzie zaraz zrzucic ile sie da a mam tylko 12 kg na plusie nielicze tego co miałam nadwage wiec u mnie setka juz stukła :-(
 
Do góry