reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

Hmmm dietka ciekawa musi być.
Ja tam wiem, że napewno ograniczę słodycze - bo teraz to tak pofolgowałam sobie z racji ciąży ;-):-D
Ale później koniec i wiem, że wytrzymam bo przed ciążą w ten sposób schudłam.
Grunt to silna wola czyż nie :-D
 
reklama
A ja nie wierze tej wadze u mojego gina, bo on ma ta szklaną - elektroniczną, a ja sie juz na nich przejechałam. U mojego kuzyna, jak bylismy u niego przez tydzien, to wazyłam sie czesto i za kazdym razem ta waga co innego pokazywała, roznice nawet o 2 -3 kg raz w gore, raz w dół. Niedawno moj brat sobie taką kupił i jest to samo, co chwile cos innego pokazuje, wiec im nie wierze. My kupilismy sobie taka zwykłą z kółkiem i mysle ze jest bardziej wiarygodna :baffled: A moj gin stwierdził ze w ostatnie 2 tygodnie przytyłam 4kg, a moja waga twierdzi ze nie przytyłam praktycznie wcale i tego sie trzymam :-p
 
No mnie przeraza moja waga, ale na razie staram sie nie przejmowac, bede sie martwic pozniej jak to zgubic. I do tego przeraza mnie ostatnio wizja rozstepów, zflaczałej skory i jakos tak mi smutno, bo mysle, ze bedzie mi wstyd sie pokazac na plazy czy basenie w przyszłosci... Wkurzam sie troche, bo całą ciaze sie smaruje kremami, masciami na rozstepy, a i tak pojawiły sie na udach, tyłku, nogach, biodrach i pojawiaja sie powoli troche na bokach brzuszka. A na piersiach to szkoda gadac... ehhh :confused: Nie ma to jak sobie pomarudzic...
 
Martynka mysle dokladnie to samo i mam to samo tyle ze bez rozstepow na piersiach...tez sie smarowalam i tez zaczely wylazic, no i wlasnie na brzuchu mi sie zacely pojawiac nawet bo wczesniej to tylko na tylku i udach...no i ta skora co mi zostanie....i jak tu Cezarego wyrwac mam?:)na taka sflaczala skore....:/?
 
Martynko, ja to samo zauważyłam w takiej jednej wadze...ale tak sobie myślę że może to baterie w niej niedobre...a z drugiej strony to jeżeli dwie wagi (te elektroniczne) pokazywały mniej więcej to samo, to może coś w tym jest?
Ja będę się tym przejmowała dopiero za jakiś czas :) dopóki jestem w ciąży to najważniejsze jest maleństwo a waga jest na dalszym planie.
 
Ja mam już 17 na plusie, rosne i rosne. Od niedzieli nie wchodze w obraczke i w adidasach mi jest też ciasno, wczoraj się mierzyłam biodra naszczęście bez zmian, biust bez zmian- bede musiala porzyczyc od któres z was, brzuch przybrał 7 cm w 3 tygodnie
 
Eh...ja może nie przytyłam dużo bo 8 kg ale mam do zrzucenia 25 do wymarzonej wagi. Jak schudne 20 to już będę szcześliwa.
 
reklama
Do góry