reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

ewelinka - super fotka super brzuszka :tak:

dzięki dziewczyny za miłe słówka :-) potrzeba nam tego, oj potrzeba - a własciwie naszym brzusiom ;-)
 
reklama
Świetne zdjęcia dziewczyny i brzuszki śliczne. Ja przy okazji robienia fotki w nowej kiecce też coś wrzucam.
31 tc i 2 dni.jpg
 
Dziewczyny śliczne brzuszki macie;D Fajnie że tyle jest teraz fotek naszych piłeczek ja muszę się zmobilizować i pokazać swoją 113cm piłeczkę hehehe:-D
 
super brzuszki dziewczyny :) ja jakos ostatnio nie mam ochoty na fotografowanie czy zakupy odziezowe :p Ostatnio kupilam sweterkowa sukienke w H&M w rozmiarze 8 ,czuje ze pod koniec nie bedziemy sie miescily w 10 haha.
 
mnie też zawsze w butach ważą u lekarza ale jak jest żona mojego doktorka to odejmuje jakies 1,5 kg (na ciuchy i to co zdażyłam zjesc) i zawsze jest tyle co ja mam rano na czczo na wadze w domu. Za to jak ostatnio mnie ważył syn lekarza to odjął 0,5kg a przeciez kozaki mogą tyle ważyć. Też była oburzona!!!!

A brzuszki fajowe :)) jtaudul ślicznie ci w tej sukience :))
 
Mi nigdy nie odejmuje, więc wagę początkową mam w lekkich letnich ciuchach, a teraz w kozakach i całym ciepłym "oprzyrządowaniu".

jtaudul zakup trafiony. Bardzo Ci ładnie.
 
reklama
Olcia Ewelinka sliczne brzuszki
jtaudul super zakup, slicznie ci w tej sukience

Ja tez poluje na cos ale nic mi sie nie podoba :(
Ostatnio u poloznej wazylam sie tez w kozakach, strasznie zimno bylo i nie chcialo mi sie ich sciagac. Tu itak nie waza :-) Tak z ciekawosci sprawdzilam bo nie mam wagi w domu

Milego dzionka laseczki
 
Do góry