reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

Ja też golę się na "łyso" już hohoho, skóra jest przyzwyczajona, tak że bardziej denerwuje mnie owłosienie niż jego brak, kwestia pzyzwyczajenia. Teraz juz nie widze co gole i jak, i ostatnio wygolilam sie w takie wzorek ze musialam poprawiac z lusterkiem ;-) Teraz golę się już tylko z lusterkiem pod prysznicem bo wanny nie mam. Cieżko jest juz golić nogi wiec kupilam w ikei maly bialy plastikowy taboret i jest super. można sobie usiąść i sie odpręzyć ;-) tak bardzo brakuje mi nwanny :(( ale mieszkamy w wynajmowanym mieszkaniu i niestety nie my tu urzadzalismy ;-). Dziś sie zważyłam i na +jest 8 kg - niezle, ale zaczynam tyc w oszałamiającym tempi. Troche mnie przeraza, bo lapie kg na tydzien! mam ndzieje ze jakos sie uspokoi ta waga. W brzuchu zaleznie od pory dnia mam 97-99. Dzis usg wiec zobacze ile z tego wazy moj syn :-) pozdrawiam!
Rutkosia, niestety tryliard kremow nie pomoze, duzo zalezy walsnie od skory i genow, wiadomo ze kazda z nas marzy o tym zeby ich nie bylo, a jak wychodzi to juz niezalezne od nas - niestety, ale wazniejsze zeby dzidzi bylo zrowe tak jak i mama zreszta :)

majusia221 - ojej na prawde od początku przytylas jedynie 1,5 kg? az ciezko uwierzyc, ale jeśli wszystko dobrze przebiega to sama radosć miec tak malo kilogramów zebranych ;-)
 
reklama
mój brzuszek ostatnio przytył- ma 101cm:tak:


a to mój ostatni zakup na poprawę nstroju :-)- myślę, że wykorzystam na święta, bo świetnie się prezentuje w wersji bez golfa i z paseczkiem pod piersiami ;-)

DSC00382.jpgDSC00381.jpgDSC00390.jpg
 
ekuu ja na domowej przytyłam 5 kilo i ta domowa jest dla mnie bardziej wiarygodna niż te 1,5 kg w przychodni, chociaż nie powiem maże o tym żeby za wiele nie przytyć bo wiem, ze później będzie mi bardzo trudno zrzucić.

Vikiigus ale masz śliczną piłeczkę!!! bluzka też ładniusia, ja ostatnio zaszalałam i kupiłam sobie sweter z duuuuuuuuuuużym misiem na brzuchu, a co!
 
Ostatnia edycja:
Witam,
vikiigus sliczny sweterek i brzusio:)

Ja dzis mialam spotkanie z polozna, wazylam sie na wadze i chyba przytylam 8kg, nie jestem pewna bo wiedzie jak to jest z tymi wagami ;-) W pasie raczej nie mam jeszcze 90 cm. Troche sie martwilam ze mam malo ale wyczytalam ze prawidolowy wzrost brzuszka powinien byc do 100cm - donoszona ciaza , wiec jest ok :)

Mialam pobierana krew i nie chciala mi leciec:szok: babka wbijala sie 3 razy...nie powiem ze nie bolalo...niemile uczucie :(

Ostatnia wizyte mialam 3 tyg temu i od tego czasu podobno dzidzia duzo urosla:-)
 
reklama
sunshine zgrabniutki brzuszek :)
a ja dziś się zwazyłam i szok bo ostatnio sie wazylam w 12 tygodniu więc teraz uwaga 12 na plusie :szok: tyle to ja nawet z Alą nie miałam podczas porodu :szok: chyba sie zestarzałam..:-( no a brzucholek 112cm w obwodzie wiec sporych rozmiarów...
 
Do góry