reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

reklama
Hej mamusie :) Ostatnio jakos nie mialam czasu zeby tutaj zajrzec :( Praca i dom pochlanialy moj caly wolny czas . Ale od poniedzialku idziemy na 5 tygodniowy niewykorzystany urlop :))) odpoczniemy i nabierzemy troszke cialka haha :). ostatnio cos szybko nabieramy plus cm,,, Na dzien dzisiejszy 31 tydzien, mamy 54kg czyli 7 do przodu :) i 89/90 cm w brzuszku :)Malutka tak sie wierci ze czasami nie potrafie zmruzyc oczu w nocy :) a jak to jest u was ? Pozdrawiam wszystkie mamusie :)
 
Witaj Babykate.Dawno cie nie bylo.Fajnie ze u Was wszystko dobrze.My tutaj tez przybieramy cialka.Wystarczy wejsc na nasza bb galerie.Lutowki coraz mniej wygimnastykowane i ciezko skarpetki zalozyc ;)
Udanego leniuchowania
 
Witaj Babykate.Dawno cie nie bylo.Fajnie ze u Was wszystko dobrze.My tutaj tez przybieramy cialka.Wystarczy wejsc na nasza bb galerie.Lutowki coraz mniej wygimnastykowane i ciezko skarpetki zalozyc ;)
Udanego leniuchowania

Skarpetki skarpetkami, ale golenie części intymnych to nie lada wyzwanie :-D
Mnie to dziś zajęło ze 30 min...I już mi lusterko nie wystarcza kurde ;-)
Następnym razem będzie to robił mój kochany mąż- nie jest zadowolony z tej nowiny, ale musi się wprawiać, bo jak będę szła do szpitala to wole, by to On to zrobił a nie siostry - które pewnie pocięłyby mi moje skarby :zawstydzona/y:;-):rofl2:
 
O matko jedyna.
Już czuję się jak baryłeczka, a na koniec najwięcej?!
Chciałam dziś kupić jakiś sweter/sukienkę, ale jak popatrzyłam na siebie w przymierzalni, to dałam sobie spokój. Taka kuleczko-kluseczka.
Eh, ale co tam. Byle do wiosny ;-)
 
Crazy mama oj z tymi skarpetkami to masz racje :)a o kozakach juz nie wspomne, bez sofy nie da rady :) rowniez pozdrawiam :)

figa777 haha z tym goleniem to trafilas , dzisiaj myslalam ze wyjde z siebie ..grrrr ale dalysmy rade przed duzym lustrem w sypialni. Niewiem co to bedzie przed samym rozwiazaniem bo moj B wraca tylko do domku na weekendy wiec nie ma co na niego liczyc :p
 
ja jeszcze sie pomęczyłam ostatni raz bez lusterka .

A tu ja wczoraj 30 tydzień u dziadka na babrbórce :) :
img88hg43.jpg


i brzunio bez sweterka
2930tydz.jpg
 
reklama
Do góry