reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

Zastanawiam się czy to normalne że od trzech tyg. nic nie przytyłam:confused: od początku mam już +10,ja niemiałam żadnych nudnosci i nie schudłam ani deka w pierwszych miesiącach,tylkoo zaczełam rosnąć:szok:,teraz może waga staneła bo się troszkę wystraszyłam tych kilogramów:tak:ale brzuszek rośnie było100 jest 103cm a waga stoi:-D
Mam identycznie. Też od początku +10, a od jakiegoś czasu zastój.
I też nie schudłam na początku nic a nic, bo nie wymiotowałam, ale zajadałam mdłości.
W moim przypadku, to chyba po prostu jem mniej - nie chodzę już do pracy, mam mniejsze spalanie, to i zapotrzebowanie też spadło ;-)
 
reklama
u mnie też waga się zatrzymała
na plusie mam 10,5kg juz jakieś 2 tygodnie chociaz może to być spowodowane tym że miałam straszny cellulit na udach i tyłku a teraz jakby się zmnieszył więc może schodzi ze mnie woda
 
u mnie również waga stoi, mam 4 kilo na plusie, ale to z powodu mojej zgagi i tym że jem ostatni posiłek o 18 godzinie, bo jak wczoraj zjadłam o 20 to pół nocy nie spałam i do tego musiałam wymiotować bo żołądek jakby mi się maleńki zrobił, może mały mi uciska i nieda rady spać.
ale brzuszek rośnie już 103cm:)
 
u mnie również waga stoi, mam 4 kilo na plusie, ale to z powodu mojej zgagi i tym że jem ostatni posiłek o 18 godzinie, bo jak wczoraj zjadłam o 20 to pół nocy nie spałam i do tego musiałam wymiotować bo żołądek jakby mi się maleńki zrobił, może mały mi uciska i nieda rady spać.
ale brzuszek rośnie już 103cm:)
U mnie idento 3-4kg na plusie (pozyskane przez ostatnie 2 m-ce), na razie waga nie stanęła w miejscu, choć są ku temu przesłanki, bo muszę zmniejszyć porcje żywieniowe, bo mnie tak samo straszna zgaga męczy i też zdarzyły mi się wymioty, po których poczułam zdecydowaną ulgę. Jeszcze mnie wczoraj o 20 wzięła ochota na śledzika, to już w ogóle była masakra, dobrze, że jabłuszko złagodziło objaw i dało się zasnąć.
 
ja też mam strasznę zgagę:(bez reni sie nie ruszam...
jabłka uwielbiam,ale niestety potęgują mi ją.
Wugule czuję się zaniedbana i nieatrakcyjna,w nic sie nie mieszczę....Ciążowych urań nowych już nie chcę bo szkoda mi kasy.Włosy przez czapke ciągle oklapłe i suche.Do tega mam lenia i bym wogule nie wstawała,nie myła się ,nie wychodziła.Dobrze że dzieci mnie mobilizują:(

Kupiłam sukienke na święta by wygladać jak ludź:)nie drogo więc może kogoś zainteresuje.
Trendy mama Mała czarna na każdą okazję Jedyna (1316291832) - Aukcje internetowe Allegro
Trendy mama Cudo dwukolorowa na każdą okazję ! (1313024605) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ewuśka śliczne sukienki, zwłaszcza ta pierwsza :))
Ja ostatnio ciagle chodzę w legginsach i dłuższych tunikach albo sweterkach za tyłeczek ale teraz trochę zimno a tych cieplejszych nie mam i chciałabym sobie jeszcze coś kupić, mimo że myślałam, że już w ciązy zadnych ciuchów sobie nie kupię.
 
reklama
Do góry