reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

A ja kupiłam sobie oliwkę w żelu Penaten dla kobiet w ciąży bo trochę swędział mnie brzuch i wyczytałam, że swędzi jak skóra się rozciąga i trzeba nawilżać. Ale z tym smarowaniem różnie bywa, jak sobie przypomnę to posmaruję. A moje zdanie na temat rozstępów jest takie, że dużo zależy od genów i od tego ile się przytyje.
A teraz fotka z dnia dzisiejszego 22t 6dz c, sporo urosłam przez ten miesiąc.

tn_22 tc.JPGtn_22  tc-17.10.2010.jpg

I moja Perełka się załapała
I na deser pochwalę się moim domkiem
tn_Okna i część ocieplenia.jpg tn_wykusz-okna.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
moniabir brzuszek fajniutki, nawet nie taki duży:tak:
a mojemu M pokazałam Twoje zdjęcie gdzie w tle jest akwarium, bo mój choruje na takie, już będe miała cały wieczór gadane na temat rybek hehe:-D
domek też niczego sobie, a ile będziecie mieli metrów?
 
moniabir bardzo ładny malutki brzuszek

dziewczyny ja się trochę dziś podłamałam - zważyłam się będąc u rodziców no i z 6 kg na plus wyszło już 8 :szok: już 67kg
Zaczynam się czuć jak słonica. Jak coś porobię i się zmęczę to normalnie zaczynam sapać :( straszne
 
No mam taka nadzieje, chociaz narazie jest jednym dzieckiem w mojej rodzinie i ciezko moze przezyc dzielenie sie nami, bo jezeli chodzi o zabawki czy jedzenie to nie ma problemu...ale z uwaga dorosłych moze byc problem ....
 
reklama
Do góry