reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

W sumie macie racje, kazda wie jak o siebie dbac i co jej sluzy, a jak jest mozliwo checi i czas to lepiej zaczac cos robic (bo czasu trzeba sporo!)
Geny genami ale itak trzeba dbac o siebie i nawilzac skore :-) prawda jest taka ze nawet w samy koncu ciazy moga wyskoczyc rozstepy, pare dni przed porodem, tez znam takie przypadki

Sonia mam nadzieje ze nie masz mnie za gbura jakiegos :sorry:troche mnie ponioslo chyba

zycze milego dnia dziewuszki
 
reklama
crazy mama współczuję tych krwistych rozstępów, dla mnie to trochę przerazajace i mam nadzieję, ze uda mi się je ominać, szczególnie, ze mam to szczęście, ze moja skóra daje radę, geny po mojej mamie nie zapowiadaja problemów i brzuszek jest filigramowy

sunshine
gburku ja Ciebie uwielbiam, bo mam taki sam mały brzuszek jak Ty :-) poza tym jestem zodiakalnym lwem i zawsze staję we własnej obronie :-)
a i bardzo mi się podoba Twoje podejście Eko Sunshine :tak: ;-)

bo ja natomiast bardzo przezywam i staram się wspierać organizacje, które walcza o prawa zwierzat, od testowania kosmetyków, masowych hodowli, kur, krów, po robienie futer etc.

jest dobry materiał na ten temat:
YouTube - Ziemianie - Earthlings (napisy PL) Część 1/10
polecam
 
sonia fajnie ze wspierasz te organizacje.
Ja tez bym chciała ale jak na razie to staram sie unikać jajek z hodowli klatkowej
i nie jem mięsa.. taki mały bunt przeciw niehumanitarnemu traktowaniu zwierzaków.
... ale tez dla siebie, dla lepszego samopoczucia bo zawsze miałam wyrzuty ze jem mięso..
taka juz wrażliwa jestem ,
wiec jak sie uwolniłam od rodziców to uwolniłam sie tez od mięsa i tych wyrzutów.
Teraz jest mi lzej na duszy..i o dziwo czuje sie zdrowsza, mam zapal do ćwiczeń,
i dbania o siebie.
sunshine, tez cie podziwiam za te "antytoksyczne" poglądy.
u mnie niestety sie nie przelewa i stać mnie tylko na ziaje która nie testuje na zwierzętach
ale czy jest zdrowa to nie mam pojęcia...


Pisze i pisze bo chce troszkę sie odstresować ale ciężko.
Moj mały Dorianek dzisiaj sie pechowo przewrócił na czółko ...
momentalnie wyrosła mu olbrzymia fioletowa buła.. jakby żyła..straszne to było
Ogólnie wszystko ok (już bryka i sie śmieje )
ale mężuś i mój tata pojechali z nim na wszelki wypadek na prześwietlenie .
Miałam jechać z nimi ale mi uciekli ..no i teraz siedzę i czekam w strachu...
3 lekarzy go obejrzało i było dobrze ale wszyscy mówili ze lepiej prześwietlić.
Tylko ze prześwietlenie to promieniowanie...taka jestem niespokojna...

oo właśnie mąż dzwonił ze wszystko ok ..ale ulga :)

Sorry ze truje nie na temat..
 
Dla pocieszenia dodam ze moja siostra ma tendencje do rozstepow, jest szczupla ale szybko urosla i jej skora nie nadazyla za nia :-) w marcu urodzila coreczke i nie ma ani jednego rozstepu...smarowala sie po prostu balsamem z vitamina E i body shop. Dodam ze ona raczej przed ciaza nie smarowala sie niczym bo nie lubi.

Wiec to chyba zalezy tez od tego jak szybko nam brzuszek rosnie czy biust...bo jak powoli to raczej skora sie przyzwyczaja...w sumie rozne czynniki jak widac, najlepiej smarowac zeby potem nie pluc sobie w brode ze nic nie robilysmy..choc nie wierze ze jest tu ktos kto w ogole nie smaruje :tak:

Sonia ja byczek jestem ;-) dzieki za filmik, zaraz sobie obejrze :-)
moj maly chyba czkawki dostal :-D
 
Nixie dobrze ze wszystko sie pozytywnie zakonczylo :happy:
wlasnie te naturalne organiczne kosmetyki sa drozsze niz zwykle i to jest minus, moze gdyby wiecej ludzi kupowalo to tez by stanialy. Ja mam tlusta cere wiec i czasem problematyczna , balam sie ze jak zmienie kosmetyki to cos mi wyskoczy. Na szczescie nic takiego nie mialo miejsca a cera nawet jest ladniejsza...duzy minus to cena :-( Dodam ze na noc uzywam olejku, co wydawaloby sie ze jest wrogiem nr1 dla tlustej cery , a jednak efekty sa super. Skora jest ladnie nawilzona i nie musze uzywac kremu na dzien...
 
sonia fajnie ze wspierasz te organizacje.
Ja tez bym chciała ale jak na razie to staram sie unikać jajek z hodowli klatkowej
i nie jem mięsa.. taki mały bunt przeciw niehumanitarnemu traktowaniu zwierzaków.
... ale tez dla siebie, dla lepszego samopoczucia bo zawsze miałam wyrzuty ze jem mięso..
taka juz wrażliwa jestem ,
wiec jak sie uwolniłam od rodziców to uwolniłam sie tez od mięsa i tych wyrzutów.
Teraz jest mi lzej na duszy..i o dziwo czuje sie zdrowsza, mam zapal do ćwiczeń,
i dbania o siebie.
sunshine, tez cie podziwiam za te "antytoksyczne" poglądy.
u mnie niestety sie nie przelewa i stać mnie tylko na ziaje która nie testuje na zwierzętach
ale czy jest zdrowa to nie mam pojęcia...


Pisze i pisze bo chce troszkę sie odstresować ale ciężko.
Moj mały Dorianek dzisiaj sie pechowo przewrócił na czółko ...
momentalnie wyrosła mu olbrzymia fioletowa buła.. jakby żyła..straszne to było
Ogólnie wszystko ok (już bryka i sie śmieje )
ale mężuś i mój tata pojechali z nim na wszelki wypadek na prześwietlenie .
Miałam jechać z nimi ale mi uciekli ..no i teraz siedzę i czekam w strachu...
3 lekarzy go obejrzało i było dobrze ale wszyscy mówili ze lepiej prześwietlić.
Tylko ze prześwietlenie to promieniowanie...taka jestem niespokojna...

oo właśnie mąż dzwonił ze wszystko ok ..ale ulga :)

Sorry ze truje nie na temat..

Jesli moge cos podpowiedziec to mam nastepny cudowny babciny sposob na wszelkie siniaki,stluczenia itp.Wiele razy wyprobowane na blizniakach i pomaga minimalizujac obrzek.Przyzwyczajone jestesmy do przykladania zimnego natomiast sprobujcie dziewczynki posmarowac miejsce stluczenia maslem z lodowki (taka grubsza watswe).Naprawde pomaga !!!
POLECAM
 
hej laseczki, ja jestem w 21 TC ważę 62 kg ( przed ciążą 63 kg, a podczas wymiotów schudłam do 58kg) :) w rozmiarze ciuszków to przytyłam z 38-40 na 40-42 :)
 
reklama
Asiula dzidzia spora :) ciekawa jestem ile moje wazy, bo tu w Uk chyba nie mowia :-(
pojde prywatnie za pare tygodni i mam nadzieje ze dostane wiecej info...wiem tylko ze z pomiarow ktore zrobili dzidzia jest starsza o 6 dni niz data okresu
 
Do góry