reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

Ze mnie w poprzedniej ciąży nawet lekarz się smiał, dziewczyny na oddziale położniczym nie wierzyły ze w srodku jest jeden bobas :-) taka moja uroda...jestem bardzo niska, mam wąską miednice i do tego bardzo duzo wód płodowych....:-) Ale kocham ten okres...przynajmiej nikt nie ma wątpliwosci ze będe mamą :p
 
reklama
claudia faktycznie spory już brzuszek
U mnie jak poszłam do pracy 2 tyg temu zwolnienie zanieść to kilka osób mnie zapytało czy ja już do pracy wracam, że w sensie po porodzie już. I teraz w kurtce to nie widać za bardzo u mnie ciąży, a już tym bardziej jak ktoś nie wie.

A co do domku to ma mieć 110 m2 użytkowych więc sporo bo już teraz widzę, że dużo sprzątania będzie.
 
moniabir fajny brzusio, juz widac :-)
claudia brzusio juz spory jak na 22 tydzien i sliczny :-)

Polis moj domek ma 190m2 , dom ciagle urzadzamy ale jak odkurzalam, mylam podlogi i 3 lazienki (jedna tylko zlew i kibelek), dokladnie kuchnie to mi zajmowalo ponad 2 i pol godziny czasem3!!!
 
Dziewczyny sliczne brzuchy male i duze.Najwazniejsze ze zawartosc zdrowo nas kopie.
Odnosnie sprzatania to tez sie moge dolaczyc bo juz wiem jak to jest i ile czasu zajmuje ogarnac wszystko po 3 chlopach i 2 psach.Moj domek ma 200m2 powierzchni mieszkalnej plus planujemy wykonczyc jeszcze piwnice na plac zabaw dla dzieci(kino i gry typu wii) na zime i silownie dla taty.Jak sie uda to dojdzie mi jeszcze nastepne 93m2 podlogi do odkurzania.Takze uwierzcie mi znam smak sprzatania takiego domku po 3 chlopach.Powodzenia i duuuzo energii bo bedzie Wam potrzebna ;)
 
dziewczyny, śliczne brzuchy, choć tak różne

a to mój wczorajszy ;)
2010 029.jpg
 
crazy mama jejku mieć 200m2 strasznie duuuży dom i faktycznie podziwiam sprzątania w takim wielgaśnym domu:szok:

margoz śliczny brzusio, nawet spory i okrąglutki:tak:
wogóle mamy już bardzo fajne brzuszki dziewczyny i jest co podziwiać:-D
 
Sliczne brzuszki, ja bede musiala znow nieglugo swoj zrobic bo mam wrazenie ze rosnie w oczach i moja waga tez, wrocilismy po weselu i znow 1 kg w gore i to po weekendzie, marudzilam dzis mezowi ze niedlugo bede duuuuuuza :( poza tym ciagle jestem glodna, mala czerpie sporo energi ze mnie ;)
 
reklama
Do góry