reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

ja tez czytalam ten artykul i polecilam go kolezance ktora ma obsesje swojego malego brzuszka ;) jak widac jest wiele czynnikow ktore wplywaja na jego ksztalt i rozmiar, a nie ma to wplywu na zdrowie naszego dzidziusia
 
reklama
wczoraj byłam u gina. Moja waga jak stała w miejscu było +1 , to przez miesiąc doszło +3 .Czyli jestem +4 kg :-( :szok: Gin powiedział że zero słodkiego , bo na miesiąc za dużo przytyłam . Powiedział że góra 1,5 kg między wizytami mogę przytyć , nie więcej .
 
heh co do piersi to mam pytanie, może trochę dziwne, Czy mogą pojawić się na nich rozstępy???
Od pewnego czasu zauważyłam, zwłaszcza na prawej coś co właśnie je przypomina i troszkę mnie to dziwi bo gdzie jak gdzie ale na piersiach??? A może to coś innego? Czy któraś z Was miała problem z czymś takim?
 
heh co do piersi to mam pytanie, może trochę dziwne, Czy mogą pojawić się na nich rozstępy???
Od pewnego czasu zauważyłam, zwłaszcza na prawej coś co właśnie je przypomina i troszkę mnie to dziwi bo gdzie jak gdzie ale na piersiach??? A może to coś innego? Czy któraś z Was miała problem z czymś takim?

mogą, niestety :(( ja miałam na piersiach w pierwszej ciaży, ale jakoś potem zbladły i nic nie widać, teraz smaruję i brzuch i piersi, i na razie nie widać
 
reklama
Do góry