reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza Waga

celulit (ten ciażowy) powinien zniknąć w ciagu trzech miesiecy od porodu jesli karmić bedziesz piersią. Więc się nie martw:tak:
 
reklama
Jejku to ja aż 18kg do przodu,ale wychodzą słodycze w 2 trymestrze a teraz lody,poprostu nie ma takiej siły żebym nie zjadła:-),a tyłek rośnie......Też mnie wszyscy pocieszają że najlepsza dieta to laktacja.
 
W polskich ksiazkach i pismach pisza ze powinno sie przytyc 10-15 kg, to u nas tylko pojedyncze przypadki sie zmieszcza w ta "norme", wiekszosc jednak ma lub bedzie miala powyzej 15 kg, cos te statystyki sa chyba przestarzale...Ja sie poki co nie zamartwiam, choc celulit mam straszny ale mysle ze po porodzie dojdziemy do formy, wazne zeby dzidzia byla dobrze odzywiona :-)
 
izka zgadzam sie z toba! - najwazniejsze jest dobro malenstwa... wiec poprostu jem kiedy jestem glodna (ostatnio wlasnie bardzo czesto) i nie zaluje sobie ;-)
 
Dziewczyny macie racje!!!wszystko zrzucimy w swoim czasie podobno jeśli miałyśmy 9 miesięcy na to żeby przytyć to również mamy drugie 9 miesięcy żeby to zrzucić co nie?:tak: pozdrowionka :-)
 
Na pocieszenie powiem , ze moja znajoma która urodziła 07 marca br. podczas ciązy przytyła 16 kg ( to i tak mało :-) ) w każdym razie spotkałam ją po 2-ch miesiącach i uwierzcie mi ze nic nie widać po niej żeby ona była kiedykolwiek w ciazy ! do wagi sprzed ciązy zostało jej do zrzucenia 2 kg !! karmi piersią, zadnych ćwiczeń, żadnych diet , twierdzi że samo sie stało - 14 kg :-D TAK WIęC BADZCIE DOBREJ MYśLI :laugh2: ja na dzien dzisiejszy mam (36 tydz. 6 dzien) mam + 21 KG :confused:
 
reklama
A ja sie az boje mojej nastepnej wizyty u poloznej...ostatnim razem bylam wazona 4 tyg temu i bylo 16 + az strach pomyslec ile teraz bedzie!!!
Musze dodac ze bardzo systematycznie pekam w szwach,moje biedne biodra,udka a nawet lydki nie zostaly oszczedzone...a wczoraj znalazlam 3 malutkie rozstepy na dole brzuszka!!!!!! Tak sie przejelam ze za kazdym razem jak bylam na siku w nocy to smarowalam sie oliwka!Ohhh...
 
Do góry