reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga

Faktycznie sympatycznie mozna sie poczuc nie mogac przejsc prze tyle czasu !!! hihihihihi my sprawdzilismy dzis wage stoli w miejscu narazie 13kg do przodu i niech juz tak zostanie!!!:happy2: :rofl2:
 
reklama
chyba przestanę czytać ten temat, poprzednio narobiłyście mi ochoty na lody, teraz na tą domową czekolade z orzechami, zaśliniłam się jak "bokser", co prawda nie odmawiałam sobie przyjemnostek, ale widać to na wadze, mam chyba najwięcej z listopadowych foremek, jeśli któraś przytyła ponad 17,5 kg to niech się ujawni ;)
 
aha, dziś się dowiedziałam, że znajoma przeleżała tydzień w szpitalu z powodu anemii, bidulka, oby tyko to nie zaszkodziło dzieciaczkowi, to już wolę swoją nadwagę hihih
 
góralka daj spokój, ja poprzednio miałam 19+, teraz pewnie czy też może skończy się na 16kg, aktualnie 15-15,5kg +. U każdej ciężarnej jest inaczej, jedne do 10 nie dobijają inne ponad 20kg, troche nie fer, ale trudno.:sorry2:
Oby wszystko było ok, reszta nie ważna, klogramy można zrzucić. :-) ;-)
 
i to jest najgorsze w domu zawsze gdzies jest zablisko lodowka!!!! i kuchania jakos tak blisko zawsze po drodze .... :-p straszna sprawa trzeba uciekac z domku:happy2:
 
taa uciekać do ......... jakiejś galerii handlowej, tam cukiernie, kafejki, lodziarnie, sklepy spożywcze, full wyżerka hiihih
 
Góralka, może i Cie nie "pobiłam" wagowo, ale idziemy "łeb w łeb". U mnie 17 kg. na plusie (rano na czczo!). Z nóg opuchlizna już mi nie schodzi, nawet po nocy, a uda trą o siebie paskudni, że trudno mi sie poruszać i chodzę brzydkim "okrakiem"...
 
UUU Pola to faktycznie!! ok juz nie jestem zlosliwa!!!:rofl2: nie wyglupiajmy sie z ta waga po porodzie podobno sie bardzo siusia takie oczyszczenie i pijac np. sok jablkowy lub zurawinowy jeszcze do popedzenia nerek mozna ze 2kg wysiusiac wody po ciazy?
 
reklama
Masz rację lucyann :tak: w pierwszej dobie po porodzie znalazłam na korytarzu wagę, weszłam na na nią i nie uwierzyłam,pokazywała 60 kg a pod koniec ciązy ważyłam ok. 67,5 kg. Kazałam się jeszcze męzowi zważyć co by potwierdzić moje wątpliwości. Waga nie kłamała :tak: Dziś już ważyłam 58,59 kg więc od porodu 8-9 kg mi już zeszło w ciągu 1,5 tygodnia.
Tak więc nie martwcie się wszystko zejdzie :-) Małe ssaki wyssają z nas cały tłuszczyk :-D
 
Do góry