reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga

ja zamiast za lody wzięłam się za ptasie mleczko, tzn alpejskie mleczko...mniam, mniam, mniam...
 
reklama
u mnie swoja droga ptasie mleczko:-p ale codziennie prawie musze zjesc zelki:-D choc troszke no i sok pomaranczowy podobno to przez stawy takie ochotki mam:dry:
 
Pola, nie ma tam lubi-nie lubi, mus jest, wiec niech zagląda i opisuje, jeśli ja coś zaobserwuję u siebie to od razu Wam zakabluję !
 
Ja też mam ogromną ochotę na lody, ale dopiero muszę je sobie zrobić i nie prędko się zamrożą :dry: , ale i tak prawie całe wiaderko 1 litrowe sama zjadam, hihi....:-D
 
reklama
Dlatego ja nic w proszku procz do prania nie stosuje -wiecie takie male chybnieice na temat konserwantow.... szkoda ale zawsze pozostaja owoce zmiksowane ze smietana i zamrozone...mniamniam...:-p
 
Do góry