reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasza waga

Faktycznie sympatycznie mozna sie poczuc nie mogac przejsc prze tyle czasu !!! hihihihihi my sprawdzilismy dzis wage stoli w miejscu narazie 13kg do przodu i niech juz tak zostanie!!!:happy2: :rofl2:
 
reklama
chyba przestanę czytać ten temat, poprzednio narobiłyście mi ochoty na lody, teraz na tą domową czekolade z orzechami, zaśliniłam się jak "bokser", co prawda nie odmawiałam sobie przyjemnostek, ale widać to na wadze, mam chyba najwięcej z listopadowych foremek, jeśli któraś przytyła ponad 17,5 kg to niech się ujawni ;)
 
aha, dziś się dowiedziałam, że znajoma przeleżała tydzień w szpitalu z powodu anemii, bidulka, oby tyko to nie zaszkodziło dzieciaczkowi, to już wolę swoją nadwagę hihih
 
góralka daj spokój, ja poprzednio miałam 19+, teraz pewnie czy też może skończy się na 16kg, aktualnie 15-15,5kg +. U każdej ciężarnej jest inaczej, jedne do 10 nie dobijają inne ponad 20kg, troche nie fer, ale trudno.:sorry2:
Oby wszystko było ok, reszta nie ważna, klogramy można zrzucić. :-) ;-)
 
i to jest najgorsze w domu zawsze gdzies jest zablisko lodowka!!!! i kuchania jakos tak blisko zawsze po drodze .... :-p straszna sprawa trzeba uciekac z domku:happy2:
 
taa uciekać do ......... jakiejś galerii handlowej, tam cukiernie, kafejki, lodziarnie, sklepy spożywcze, full wyżerka hiihih
 
Góralka, może i Cie nie "pobiłam" wagowo, ale idziemy "łeb w łeb". U mnie 17 kg. na plusie (rano na czczo!). Z nóg opuchlizna już mi nie schodzi, nawet po nocy, a uda trą o siebie paskudni, że trudno mi sie poruszać i chodzę brzydkim "okrakiem"...
 
UUU Pola to faktycznie!! ok juz nie jestem zlosliwa!!!:rofl2: nie wyglupiajmy sie z ta waga po porodzie podobno sie bardzo siusia takie oczyszczenie i pijac np. sok jablkowy lub zurawinowy jeszcze do popedzenia nerek mozna ze 2kg wysiusiac wody po ciazy?
 
reklama
Masz rację lucyann :tak: w pierwszej dobie po porodzie znalazłam na korytarzu wagę, weszłam na na nią i nie uwierzyłam,pokazywała 60 kg a pod koniec ciązy ważyłam ok. 67,5 kg. Kazałam się jeszcze męzowi zważyć co by potwierdzić moje wątpliwości. Waga nie kłamała :tak: Dziś już ważyłam 58,59 kg więc od porodu 8-9 kg mi już zeszło w ciągu 1,5 tygodnia.
Tak więc nie martwcie się wszystko zejdzie :-) Małe ssaki wyssają z nas cały tłuszczyk :-D
 
Do góry