reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga

reklama
ale jaja. Góralka ja Cię zaraz dogonię bo moja waga to już +16kg i ciągle rośnie. średnio tyję 2-3kg na 2 tygodnie /tak się ważę u ginki/, więc mając termin na 17.11 a z ostatniego usg na 25.11 oraz biorąc pod uwagę moje obżarstwo pewnie dobiję do 20 kg. i dodam że też jestem niska...156:-Dcm. niech żyją duże baby...
 
nadal jakoś nie widzę, że zrobiłam się duża baba, że mam ogromny bęben i tyle kg na plusie, nawet robiłam mężulkowi wymówi, że jakoś dziwnie aparat ustawia, bo na zdjęciach wychodze o wiele grubsza, patrzył tylko z pobłażaniem, widać padło mi na wzrok bardziej niż sądziłam hehehhehhe
 
hi, hi. przecież wiadomo od dawna że aparaty zniekształcają. ja już mam +17 kg. szybko przyszło to może szybko pójdzie... a słyszałam że w 9 m-ącu się chudnie...moje kg widać wszędzie....brzuch, tyłek, uda no i buzia...zrobiła się taka okrągła, a i paluszki jak paróweczki. cały czas drętwieją, zwłaszcza w nocy. ale jak wypiję przed snem mg musujący to jakoś tego nie odczuwam.
 
Ja dobiłam do 70 kg. Z początkowych 55,5 będzie..., że przybrałam...14,5kg. (o ile dobrze liczę, zawsze byłam humanistką ;)
Góralka, a Ty kobitko, na co czekasz?? ;)
Anii-u mnie też paluchy jak serdelki, nogi okropniście spuchnięte, kostek brak, fuj. Że nie wspomnę o paskudnych żylakach...Muszę cos z tym zrobić po porodzie.
A dzisiaj humor poprawiła mi nasza czołowa modelka Ilona Falicjańska.Przyznała, że ma cellulit. Jaka kochana kobieta...
 
nio, a jeszcze widziałam, że jej się pięty marszczą, i jak chodzi to zawsze jej jedna noga w tyle zostaje :p
 
ach te baby :-D :laugh2: milo wiedziec ze modelki to nie takie idealy:tak: ja mam 20 kg na plusie chyba wszystkie przegonilam:-D a tu jeszcze 2 tyg:-p czuje sie jak wieloryb:baffled: mam nadzieje ze grinpis mnie nie zwinie;-) :-D :-D
 
reklama
Do góry