reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga

reklama
Dziewczynki ja w ciąży przytyłam 16 a po porodzie stracilam od razu 8. Jest niezle. Kubuś ma 5dni a ja juz prawie brzuszek mam wciągnięty.
 
Cynamonka-zazdraszczam Ci :) Mam nadzieję, że z moją wagą będzie podobnie :)
Mam pas poporodowy, zamówiłam płytę z ćwiczeniami, mam chęci i ogromną motywację do "bycia piękną". mam nadzieję, że to wystarczy:-D
 
Ja na razie stoje z waga nic sie nie rusza!! conajmniej do dzis bo na chandre zjadlam o,5l lodow czekoladowych....troche pomogly
 
MOja Kochana Megusek....Poprawiasz mi humor!! Wyobraźcie sobie, jak tak się poskarżyłam, to się odezwali (a, chyba już pisałam, ale się cieszę) 2 osoby tego samego dnia i 3 kolejne dziś, czyli nie jest źle :)
To naprawdę milutkie, jak ktoś pamięta....
 
no i narobiły mi ochoty na lody, u nas są najpyszniejsze lody na świecie, ale tylko w sezonie letnim, chyba się rzucę na cobądź ze sklepowej zamrażarki :)
Pola, czy dzidziuś stuka już do raju bram?
 
reklama
Właśnie wróciłam od położnej. Zbadała zewnętrznie. Brzuch ponoć ładny(taki okrągły....hihihi), ciśnienie i waga ok. Mam kolejną wizytę na przyszły czwartek. I już. NIe wiem, co tam na dole, chyba poproszę męża, żeby zajrzał, ale on chyba nie bardzo lubitam patrzeć od jakiegoś czasu....:-(
 
Do góry