reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga

reklama
Dorotka i taj juz zostanie..... ja chyba tez dobijam do 15 o ile jeszcze nie dobilam... na szczescie z tego co widac na fotkach wszystko masz w brzuszku wiec nie ma obaw- szybciutko z ciebie zleci....
 
ja ostatnio mam wilczy apetyt na słodycze (wcześniej też ale nie w takich ilościach jak teraz :-D ) Najbardziej ptasie mleczko kokosowe, ciastka jeżyki kokosowe a ostatnio wiśnie w likierze (szczególnie te wiśnie to ostatnie 2 tygodnie sobie upodobałam to apropos tego co pisałyście o chętce na alkohole ostatnio :zawstydzona/y: ) Dochodzą też pączki, oponki albo racuchy czyli to co na głębokim tłuszczu robione. I tu przypomniała mi się moja przyjaciółka która mowiła że jej mama jak była z bratem w ciąży to codziennie musiała napić się trochę piwa i zjeść pączka :-D :-D :-D
A waga doszla już do 67 kg a więc ok. 14 kg na plus.
 
Dziewczyny alkohol dziala przeciw skurczowo wiec moze cos w tym jest!!! a to chyab ostani moment zeby bobas sie podtluczyl...jeszce przybiera na wadze!! a potem ciecie krocza i inne paskudztwa nas beda czekac!!!:cool2:
 
mmmmm alkohol :) dalej za mna chodzi zapach soczku zurawinowego zaprawionego grand marnier i jakas dobra wodka z odrobinka soczku z lemonki.
a co do slodyczy to mamy caly zapas z halloween bo bylo tak zimno ze dzieciaki zamiast chodzic po domach siedzialy przed tv. wiec wszystkie cukierki i batoniki zje kto? JA :) i zamiast 15 na plusie bedzie 20 kilo !!!!
 
Monika ja licze na to ze z tesknoty za seksem jak potem bede mogla to zajezdze i schudne...hihihihi wiec mars i inne pychoty pod reka ciagle sa!!!:-D
 
Lucyann tesknota za sexem? hmmmm dzis rano dostalam deser- i wiesz.... wcale nie jest tak super. dzidzia juz naciska i ukrwienie organow chyba za duze- czuje sie jak po porodzie.... wszystko mnie pobolewa.
mowia ze dobre na wywolanie porodu ale ja chyba poprzestane na pilce, masazu piersi i spacerkach..... dziwne baaardzo dziwne
 
Ja uwielbiam ale Ptysiek ciagle mowi ze nie chce wywolac porodu tak mnie wkurza ze czasem mysle ze jak sie ze mna kocha to tak troche jak to ja bym go gwalcila....okropnis a tlumacze zeto ostani moment na super bezpieczny seks bez obawy o ciaze...hihihihihi a on sie nie daje...;-)
 
reklama
My w sprawach seksu cos tam czasem zadzialamy..ale to juz jest "czasem" i ja jakos nie bardzo mam ochote....hmmmmmm
 
Do góry