reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasza waga

Seks...hihihihhi. Żartownisie z Was. Mój ze mną nie chce, ale wcale z tego powodu nie cierpię. Dzięki Bogu zgadzamy się pod tym względem. ja, nie czuję się zupełnie sexi i ochoty tez brak. Marzę o bzykanku bez brzuszka, takim bez stękania, że coś uwiera, boli, przygniata itp. Bez uważania, by nie nacisnąć dzidzi, czy innych pierdół....
 
reklama
Pola a ja myslalam ze moze bedzie fajnie. w sumie zle nie bylo tylko po fakcie wszystko zaczelo pobolewac.... jak bym juz dzidzie urodzila- moze tantum rosa poleje hehehe
A na sex bez uwazania to jeszcze dluuuuugo poczekasz Kochana. Najpierw bedziemy sie wygajac przez tygodnie a potem jeszcze pelne cycuchy.... bleh. Smiesznie bedzie- maz nacisnie albo dotknie a tu fontanna.... wiecie ze chyba bardziej przeraza mnie "po fakcie" czyli gojenie i karmienie niz sam porod?
 
O Kochana ja w misjonarskiej to juz chyba ze trzy miesiace albo lepiej sie nie kochalam.... aMonika mnie chyba wlasnie tez bardziej co bedzie po niz sam porod krocze cycuchy karmienie chumorki i himerki czy i jak sie zmieni nasze zycie!! jak szybko zdolam wrocic do pracy?? :baffled: mnostwo pytan
 
Lucyann to samo u mnie.... i najsmieszniejsze ze chyba bolu krocza boje sie najbardziej. cycochy ukryje w stanik (rozmiarow gigantycznych), humorki- maz juz chyba przywykl.....
A u nas to byla pozycja misjonarska z lotu ptaka heheh ... ale i tak nic szczegolnego- dalej mnie wszystko pobolewa o!
 
u mnie z sexem bywa różnie. raz mam ochotę a raz totalnie nie. ale zawsze w trakcie to tak mi się sikać chce, że marzę żeby to było jak najszybciej po. wkurza mnie to. ostatnio po porannym sexiku dostałam w południe takich skurczy że myślałam że pojade rodzić. ale niestety obyło się...
 
ok to ja tak malo dyskretnie.... duzo latwiej i mniej bolesnie zalatwia sie sprawe samemu :) po fakcie nic nie boli, skurcze tez raczej nie za wielkie....
 
Moniak, czytałam, że taka forma też jest dobra, urozmaica życie małżeńskie.
A co do wagi to widzę, że jestem rekordzistką, 17 kg !!!!!!!!!!!!!!! przy moim wzroście (niecałe 160) to jednak NIECO za dużo. Oczywiście zlewam to, u nas już zima pełną gębą, jak się wygoję założę biegówki i zostawię słoninkę gdzieś na trasie :)
 
OOOO TY Cwaniarko tak to najlatwiej!! a my w miescie co biegowki i gdzie do centrum handlowego?? co to to nie ja tez chce na narty!!!! atu popologu dupa z cyckiem na szyji wszedzie ale chyab lepiej niz zzestawem mleczek i buteleczek!!:baffled: :happy:
 
reklama
A ja mam jeszcze niewykorzystany karnet do fitness, dostałam go rok temu, pierwszy raz pojawiłam się tam po 4 miesiącach wzbudzajac zainteresowanie właściciela. Skończyło sie na 2 wizytach, bo załapałam, że jestem w ciąży. Alem pokozała, nie ? Teraz to się dopiero facet ze mnie będzie śmiał, juz wtedy mówił, że nie miał takiego przypadku, żeby ktoś wykupił karnet i się nie pojawił tyle czasu.
 
Do góry