reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga

A ja przytylam juz 11 kg. Na szczescie glownie w brzuszku. W sob mam wizyte to moze gina looknie do mnie i zobaczy ile nasz synke wazy.....bo mozliwe ze chlop z niego ebdzie jak dab! ;-)
 
reklama
u mnie do tej pory +7 - syneczek rozwija się prawidłowo i z tego co mówi lekarz bedzie naprawdę duży - ale tu też trzeba wziąć jakaś poprawkę - znajoma przytyła w ciąży 19 kg. :szok: a urodziła dzidziunię 52 cm i 3100 g. - a wróżyli jej taaaaaaaaakie duuuuuuże dzieciątko :confused:
 
No mozliwe ze kobiety ktore duzo tyja to maja duzo wod plodowych. Duze dziecko trudno urodzic silami natury, a za male moze byc chorowite. Ja myslam ze przytyje gora 10 kg a tu juz wiecej a jeszcze ok 2 miesiace ...hmmm
 
w dziewiątym miesiącu ( teoretycznie ! ) juz się nie tyje - waga nawet spada o 1 - 2 kilogramy - oczywiście nie w kazdym przypadku - pewnie bedę należała to tych wyjątków , które bedą stanowiły o regule i w dziewiątym miesiącu przytyje najwięcej ;-)
zatem Megusek - głowa do góry ! po samym porodzie będziemy wazyły 5 - 7 kilo mniej :-)
ja się ciesze ( jak zwykle nie wiem , czy nie za wczesnie :dry: ) , że jeszcze żadnego rozstępu na ciałku nie mam i efekt pomarańczowej skórki tez mi nie dokucza - ale nieźle trzeba się namęczyć , żeby codziennie rano i wieczorem te wszystkie mazidła w siebie wetrzeć :-)
 
Czołem kobietki
Wróciłam własnie od połoznej i dowiedziałam się, że mam duzo wód płodowych :) Nie ma to jak się pocieszyć, że te +12 kg. to (w dużej mierze) woda ;)
Nie przejmuję się zbyt wagą, bo...przecież nie mamy na to wielkiego wpływu. Myślę, że powinnysmy się cieszyć, że Maleństwa rozwijaja się i rosną zdrowo.
A po porodzie, wio! do ćwiczeń!
 
_anita_ ja w poprzedniej ciąży miałam 19kg+ (7-8 kg w przeciągu dwóch ostatnich miesięcy :szok:) i zaraz po porodzie 10kg mniej :tak:.

Najważniejsze zdrówko dzidzia, a reszta nie ważna, będziemy martwić się potem, no nie.... :-p
 
dorotak nie wierzę :szok: :no: przeciez jestes taka szczuplutka !
farciaro Ty !!! ;-)
pewnie , ze później bedziemy sie martwić ! teraz zamartwianie nawet nie wskazane ! ;-) :-)
 
Hej wszystkim :)
Moja waga sprzed ciąży ok 50 kilo, może 52. Teraz prawie 69. PONOC nie widać bo faktycznie jestem szczupla strasznie, wogole brzuś zaczal mi rosnąć dopiero w 6tym miesiącu... no a teraz jest 35 tc, i jak narazie brak mi apetytu więc chyba schudne troszke... poza tym Malucha i tak mam albo przynajmniej miałam bardzo malutkiego, w 30 tyg miał ok. 1300g a chyba dzieci powinny być o wiele większe.. teraz w poniedzialek ide na wizyte to dowiem sie ile przybylo malenstwu :)
 
Czarna mamba nie przejmuj sie jakimis wyliczeniami bardzo czesto sie myla a Ty najwazniejsze ze sie dobrze czujesz!!! reszta sie chyba nie liczy sa kobitki ktore tyja ok 30kg i co zrzucaja wszytko zalezy od nich?!:-) Prawda?? Moj Maluszke w 28tyg wazyl 1380g wedlug usg za tydzien bedziemy wiedziec na biezaco chyab sie miesci w normach zoabacz na www.noworodek.pl tam masz kalkulator usg
 
reklama
Czarna mamba uszy do góry ;-) ale niech Cię ten gin dobrze zbada i wybij sobie dziewczyno z głowy jakies odchudzanie. Moja waga na 33 T.C to 63,5 kg czyli ok. 9 kg na +. Ale brzuszek nadal zgrabny dzis go mierzyłam i aż nadto nie zwiększył obwodu, obecnie to 96 cm ( dziwne dosysc dawno miałam 94 cm ale to może przez tę chorobę bo fakt apetyt straciłam, węch, smak i wzrok miałam ograniczony :-))) ).Narazie jeszcze nie puchnę i dużo ludzi mówi że ciąża mi służy bo mam tylko piłeczkę z przodu hihihi
 
Do góry