reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZA WAGA :)

reklama
Dzis wizyta u lekarza ale wazylam sie u kolezanki i waze 57 - 57,5 kg (165cm) czyli jestem jakies 7-8 na plusie ( chociaz ta startowa waga u mnie byla patologiczna, bylam wychudzona ale normalnie waze 53- 54 kg )
 
A ja sie dzisiaj zwazylam i wyszlo ze schudlam przed ostanie dwa dni pol kg, jak to?!!??!!!
Przed ciaza wazylam 59kg a teraz 62,5 kg
Na kolejnej wizycie u gina na pewno zrobie sobie USG zeby sprawdzic jak Mateuszek rosnie. Ostatnio bylo w porzadku i mam nadzieje ze teraz tez, bo brzuszek mi rosnie.
 
A JA DZIŚ PO WIZYCIE U LEKARZA I +13 KG NA PLUSIE ALE JA TO SIE TEGO SPODZIEWAŁAM BO PO MNIE WIDAĆ I TO W MIEJSCACH W KTÓRYCH NIE POWINNO TZN UDA I PUPA MAM TYLKO TAKĄ NADZIEJE ŻE NIE PRZEKROCZE 20 KG BO CHYBA SIE ZAŁAMIE POZDROWIONKA
 
na początku ciązy ważyłam 77kg przez cztery miesiace spadło mi 7 kilogramów i wazylam w piatym miesiacu 70 kg od drugiego miesiaca byłam na antybiotyku na toksoplazmoze i do wczoraj przybralam tylko 4,5kg nie mam jeszcze wagi z przed ciązy od 12 kwietnia juz nie biore antybiotyku wiec moze teraz zaczne przybierac na wadze ale lekarz powiedzial mi ze jak wróce do wagi z przed ciazy to bedzie sukces ale najwazniejsze jest to ze maluszek jest zdrowy ja poprostu nie mialam apetytu zobaczymy teraz jak juz nie musze brac antybiotyku




 
Teraz to juz rzeczywiscie nie takie duze szanse na przytycie, bo w 8 miesiacu przybywaja ostatnie kilogramy a w 9 ( teoretycznie ) gubimy 0,5-1,5 kg, brzuch opada itd, wiec tak sobie licze ze jeszcze moze 1kg - 2 max przytyje a potem to juz spadek. Zreszta jak sie jest takim nerwusem jak ja to te kilogramy poprostu wyparowuja :D
 
reklama
Do góry